Menu

Nowa oferta na oprogramowanie do efektów dla 3ds Max

Nasza firma stale dba i rozwija swoją ofertę, mając na uwadze przede wszystkim szeroką gamę różnorodnych narzędzi, dzięki czemu każdy znajdzie rozwiązanie idealnie dopasowane pod swoje preferencje.


Poszerzona oferta na programy do postprodukcji

Aby poszerzyć nasza ofertę i zaspokoić więcej Państwa potrzeb podpisaliśmy umowę z dostawcą oprogramowania, firmą CEBAS. Jest to autor oprogramowania działającego jako wtyczki do programu 3ds Max.

 

W ofercie znajdują się programy, oferujące wiele zastosowań:

  • thinkingParticles – jest oprogramowaniem służącym do efektów specjalnych, które generowane są proceduralnie,
  • finalToon – oprogramowanie przeznaczone do tworzenia artystycznych wizualizacji, w różnych nurtach stylistycznych takich jak szkic, kreskówka, manga itp. A wszystko to zamknięte w prostym i intuicyjnym interfejsie 3ds Maxa.
  • PSDmanager – Oprogramowanie łączące 3ds Maxa i Adobe Photoshop w jednolite narzędzie służące do modofikacji, już wyrenderowanych obrazów, wymiana poszczególnych elementów jako warstwy i wiele innych wspaniałych funkcjonalności
  • finalRender –  silnik renderujący, stanowiący idealne rozwiązanie dla wizualizatorów i architektów. Jakość wygenerowanych obrazów sprawia, że jest to program, który zdobył uznanie wielu użytkowników.

 

Przykładowe możliwości programu thinkingParticles (© Cebas)

 

 

Źródło: PCC Polska / Cebas