Menu

Nowości w rozszerzonej kolekcji Media & Entertainment Collection!

Od 7 września 2017 roku rozszerzona została kolekcja programów Media & Entertainment wspierająca modelowanie, animacje, renderowanie. Kolekcja zawiera dwie dodatkowe usługi subskrypcji: Sketchbook for Entrprise i Clouds Rights.


Nowa kolekcja branżowa: Media & Entertainment

Powiększony pakiet Media & Entertainment Collection zawiera:

  • Maya
  • 3ds Max
  • MotionBuilder
  • Mudbox
  • Generator postaci
  • Sketchbook for Enterprise
  • ReCap 360 Pro
  • Renderowanie w usłudze A360
  • Cloud Rights
  • Przechowywanie w chmurze (25 GB)

Poniżej krótka charakterystyka dodanych programów:

SketchBook – cyfrowa aplikacja do rysowania.

Niezależnie od tego, czy rysujesz dla zabawy, do pracy, szkicuj pomysły w locie, czy też twórz piękne dzieła sztuki.

Programu SketchBook można używać na dowolnym urządzeniu. SketchBook jest zoptymalizowany dla każdego urządzenia, aby zaoferować Ci najlepsze rozwiązanie, korzystaj z programu na stacjach roboczych, iPhonie, telefonie iPhone, Androidzie i Windows 10, bez dodatkowych kosztów.

SketchBook zawiera wiele narzędzi, które pomogą Ci stworzyć piękne pociągnięcia. Pozwala wygładzić odręczne szkice dzięki dostosowanym stabilizatorom lub narysować doskonałe linie i geometryczne kształty za pomocą narzędzia Predictive Stroke.

Można ze swobodą przełączać się między ołówkiem, długopisem, markerem i farbą. SketchBook zawiera wiele różnych ‘szczotek’, których można używać w zależności od upodobań. Zbuduj niestandardowy zestaw narzędzi i dodaj paczki z naszych, ciągle rozwijających się, bezpłatnych bibliotek pędzla.

Przyspiesz swój przepływ pracy dzięki narzędziom takim jak linijki, prowadnice krzywizn i symetrii lustrzanej lub radialnej. Zaawansowane narzędzia na pulpicie, takie jak perspektywy lub francuskie krzywe, pozwalają uzyskać najdokładniejszy render.

Istnieje możliwość zrobienia zdjęcia rysunku papierowego za pomocą urządzenia przenośnego i bezpośrednio zaimportowania go jako sztukę sztuki. Możesz automatycznie zastosować przezroczyste tło i rozpocząć odbarwianie od razu.

©Autodesk


Cloud Rights:

Autodesk umożliwił nową subskrypcję dla użytkowników 3ds Max i Maya – Clouds Rights.

Clouds Rights pozwalają subskrybentom na skorzystanie z zasobów komputerowych w chmurze, dzięki możliwości uruchamiania przypadków wsadowych 3ds Max i Maya na pojedynczych lub wielu komputerach przez Internet. W świecie mediów i rozrywki potrzeba coraz większej złożoności w grach i scenach, co powoduje ciągle rosnące ilości danych, które muszą zostać przetworzone. Lokalne przetwarzanie może przyjąć wiele potrzebnych zasobów sieciowych, podczas gdy chmura oferuje użytkownikom wiele opcji, aby skalować produkcje w razie potrzeby. Korzyści związane z subskrypcją usługi Cloud Rights zapewniają klientom dodatkową elastyczność przepływu pracy wymagającej intensywnego przetwarzania zadań w chmurze, takich jak renderowanie, symulacje lub buforowanie. Clouds Rights pozwala użytkownikom na skalowanie i planowanie zaopatrzenia w oprogramowaniu, dzięki czemu artyści mogą nadal skupiać się na swoich zadaniach, minimalizując przerwy w obliczeniach.


     Przejdź do sklepu     
Zapisz się na newsletter
  Skontaktuj się z nami  

 

Źródło: Autodesk