Licencjonowanie

Subskrypcja


Korzyści dla subskrybentów

Korzyści dla subskrybentów

Subskrybowanie produktów Autodesk to najbardziej elastyczny i opłacalny sposób na korzystanie z najnowszych narzędzi programistycznych, projektowych i inżynieryjnych oraz intuicyjne i proste zarządzanie dostępem do oprogramowanie poprzez indywidualne konto Autodesk.


Elastyczne okresy subskrypcji

elastyczne okresy subskrypcji

Dzięki opcjom subskrypcji miesięcznej, kwartalnej, rocznej i wieloletniej dostęp do oprogramowania Autodesk jest teraz łatwiejszy niż kiedykolwiek.

 • Płać za oprogramowanie tylko przez okres, w którym go potrzebujesz
 • Skuteczniej zarządzaj zmieniającym się zapotrzebowaniem na programy i budżetem
 • Uwzględniaj koszty oprogramowania przy wycenie konkretnych projektów
 • Wypróbuj nowe narzędzia bez ponoszenia dużych kosztów początko wych

Dostęp dla jednego i wielu użytkowników

dostep dla jednego i wielu użytkowników
 • Subskrypcja Single User – dostęp dla jednego użytkownika
 • Subskrypcja Multi User – rozwiązanie dostępne dla wielu użytkowników ale nie w sposób jednoczesny. Subskrypcja może być wykorzystywana przez grupę osób, np. w przypadku pracy zmianowej, podziału pracy projektowej itp.

Dostęp do najnowszego oprogramowania

Wykupienie subskrypcji zapewnia natychmiastowy dostęp do najnowszych wersji, aktualizacji i ulepszeń jak tylko pojawią się na rynku.

 • Zwiększaj wydajność dzięki dostępności najnowszych narzędzi oraz dodatków, jeszcze przed oficjalnym wyjściem najnowszej wersji oprogramowania
 • Oprogramowanie możesz zaktualizować w wybranym przez siebie najdogodniejszym terminie
 • Wiele spośród dostępnych w subskrypcji programów instalowanych na komputerze lokalnym obsługuje też opcjonalne funkcje dostępu do usług Autodesk w chmurze, umożliwiających na przykład wykonywanie renderowania wymagającego dużej mocy obliczeniowej, bez obciążania własnej stacji roboczej (obliczenia w chmurze wykorzystują dostęp do mocy obliczeniowej serwerów Autodesk)

Pomoc techniczna

narzedzia

Każdy subskrybent ma dostęp do:

 • Specjalistów pomocy technicznej Autodesk – zamówienie rozmowy telefonicznej, czat online (ograniczona dostępność) lub kontakt przez e-mail.
 • Pomocy z użyciem zdalnego pulpitu – bezpieczny sposób bezpośredniego rozwiązywania problemów.
 • Zasobów online – dostęp do naszej bazy wiedzy z dokumentacją pomocy, samouczków, filmów szkoleniowych i pomocy na forach społeczności.

Używaj oprogramowania w dowolnym miejscu i korzystaj z poprzednich wersji

 • Dostęp do poprzednich wersji — możliwość pobierania i używania poprzednich wersji większości programów Autodesk [dostęp do wersji poprzednich zależna od produktów].
 • Używaj oprogramowania w domu — dostęp do bieżących i poprzednich wersji oprogramowania możesz mieć również na komputerze domowym.
 • Używaj oprogramowania w podróży — z posiadanego oprogramowania i usług możesz korzystać na całym świecie, również podczas podróży zagranicznych.

Narzędzia administracyjne

Subskrybowanie produktu Autodesk oznacza prostsze i sprawniejsze konfigurowanie oprogramowania i zarządzanie użytkownikami. Nie musisz przejmować się oprogramowaniem, a możesz skupić się na projektowaniu i wytwarzaniu.

Łatwe w obsłudze narzędzia administracyjne w portalu Autodesk Account ułatwiają proste i skuteczne zarządzanie licencjami oprogramowania Autodesk tj. przydział subskrypcji dla wybranych użytkowników, dostęp do aktualizacji innych benefitów subskrypcji.


Skontaktuj się z nami


Zapytanie ofertowe

Skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci przygotują optymalną ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb.


  Informujemy, że przetwarzamy Twoje dane zgodnie z RODO i z naszą Polityką prywatności.
  Proszę udowodnić, że jesteś człowiekiem, wybierając Ciężarówka.


  Promocje