Menu

Karta graficzna Quadro P2000Najszybsza w swojej klasie


Twórz i rozwijaj projekty oraz dostarczaj wyższej jakości rezultaty w krótszym czasie za pomocą profesjonalnego rozwiązania graficznego ze średniej półki NVIDIA Quadro P2000.


Dzięki najszybszej w swojej klasie obsłudze wiodących aplikacji CAD i DCC, zapewnia ono w przystępnej cenie wysoką wydajność, która ma decydujący wpływ na to, jak inżynierowie, projektanci i animatorzy pracują na co dzień. Średniej klasy karta do rozwiązań 3D.

Większa złożoność modeli w pracach projektowych

Konstrukcje nowych produktów Nvidia Quadro wprowadzają zupełnie nowy poziom wydajności oraz innowacyjnych możliwości w technologiach związanych z przetwarzaniem graficznym dla komputerów stacjonarnych. Dzięki niej będziesz w stanie tworzyć rewolucyjne produkty, projektować nowatorską architekturę, przeprowadzać złożone symulacje, oraz korzystać z technologii VR. Nowe rozwiązania NVIDIA Quadro, korzystają również z głębokiego uczenia, aby robić to wszystko lepiej i szybciej.Bogatsze detale scen i efektów

Architektura NVIDIA Pascal posiada koncepcję techniki bindless textures, która umożliwia układowi GPU odwoływanie się do tekstur bezpośrednio w pamięci. Takie podejście efektywnie eliminuje ograniczenie liczby unikalnych tekstur, które mogą być wykorzystywane do renderowania sceny i redukuje narzut na jednostkę CPU, zapewniając wyższą wydajność. Dzięki temu można obecnie wykorzystywać ponad milion unikalnych tekstur. Dzięki technologiom FXAA i TXAA zapewniającym wygładzanie krawędzi charakteryzujące się filmową jakością, zyskujesz wyjątkową jakość obrazu podczas tworzenia treści i oceny projektów bez negatywnego wpływu na poziom interakcji.


Wizualizacje w ultra-wysokich rozdzielczościach

Możesz teraz korzystać z nawet czterech wyświetlaczy jednocześnie i pełnej obsługi standardu DisplayPort 1.4 kolejnej generacji,zdolnego do pracy z rozdzielczościami 4096×2160 przy 60 Hz. Dzięki temu z łatwością rozszerzysz obraz pulpitu na wiele wyświetlaczy,zbudujesz rozległy panel cyfrowy lub stworzysz zaawansowane środowisko stereoskopowego 3D typu CAVE. Technologie firmy NVIDIA udostępniają Ci prosty,przystępny cenowo sposób synchronizacji obrazu i skalowania rozdzielczości zsynchronizowanej powierzchni wyświetlacza,podczas pracy z wieloma projektorami lub wyświetlaczami.


Skalowalny silnik geometryczny NVIDIA

Zapewnia radykalny wzrost wydajności geometrycznej w szerokim zakresie aplikacji typu CAD, DCC oraz aplikacji medycznych. Umożliwia to interaktywną pracę z modelami i scenami o złożoności o rząd wielkości większej niż kiedykolwiek wcześniej.


Duża pojemność i ultrawysoka przepustowość buforów ramki

Duża pojemność i wysoka przepustowość pamięci graficznej umożliwiają wyświetlanie złożonych modeli i scen oraz realizację zadań obliczeniowych korzystających z rozległych zbiorów danych.


Technika Bindless Textures

Radykalnie zwiększa liczbę unikalnych tekstur dostępnych dla shaderów w czasie pracy, umożliwiając wprowadzenie znacznie większej liczby różnych materiałów i bogatsze detale tekstur w obrębie scen.


NVIDIA SMX

Dostarcza większą wydajność i efektywność przetwarzania wykorzystując nową,innowacyjną konstrukcję multiprocesora strumieniowego,która pozwala przeznaczyć większy procent powierzchni dla rdzeni przetwarzających ograniczając rozmiar logiki sterującej.


Koder H.264

Dedykowany silnik kodujący standardu H.264, niezależny od potoku obliczeniowego/3D, zapewnia wydajność przewyższająca czas rzeczywisty w procesie transkodowania, edycji wideo oraz na potrzeby innych aplikacji kodujących.


Ultracicha konstrukcja

Cicha konstrukcja układu chłodzenia charakteryzuje się głośnością na poziomie poniżej 28 db,by zapewnić ultraciche środowisko pracy.


Teselacja na GPU oraz technologia Shader Model 5.1

Silniki teselacyjne Quadro automatycznie generują drobiazgowo szczegółową geometrię, umożliwiając wizualizację środowisk i scen z filmową jakością, bez konieczności poświęcania wydajności.


Obsługa tekstur i obszarów renderowania 16K

Zapewnia możliwość korzystania z tekstur o rozmiarach 16 tys. x 16 tys. pikseli (16K) i renderowania do obszarów o tej wielkości. Przydatna w aplikacjach,które wymagają najwyższej rozdzielczości i jakości przetwarzania obrazu.


Technologia NVIDIA Quadro Mosaic

Umożliwia transparentne skalowanie pulpitu i aplikacji na nawet 16 wyświetlaczach z 4 układów GPU i pojedynczej stacji roboczej, dostarczając pełną wydajność i jakość obrazu.


Oprogramowanie do obsługi zaawansowanych funkcji wyświetlania NVIDIA nView

Oprogramowanie to zapewnia maksymalną elastyczność wyświetlania obrazu na jednym lub wielu ekranach, oferując niespotykaną dotąd możliwość kształtowania wyglądu pulpitu przez użytkownika, zapewniając tym samym wyższą produktywność pracy.


Obsługa Display Port 1.4

Kompaktowe i bezpieczne złącza DisplayPort 1.4 obsługujące technologię Multi-Stream, Stream Cloning oraz wyświetlacze o ultrawysokiej rozdzielczości – gwarantują maksymalny zakres, rozdzielczość, częstotliwość odświeżania i głębię koloru i są zaprojektowane pod kątem obsługi najnowszych technologii wyświetlania.


NVIDIA 3D Vision oraz 3D Vision Pro

Zaawansowane aktywne okulary migawkowe zapewniają kryształową czystość stereoskopowej wizualizacji 3D i największą głębię wrażeń. Technologia komunikacji za pomocą podczerwieni (3D Vision) i fal radiowych (3D Vision Pro) umożliwia tworzenie gamy środowisk porywającej wizualizacji stereoskopowej,poczynając od Twojej stacji roboczej typu desktop,a na miejscach dedykowanych pracy zespołowej kończąc. Rozwiązania 3D Vision i 3D Vision Pro są sprzedawane oddzielnie.


Obsługa poczwórnego buforowanego trybu stereo OpenGL

Udostępnia aplikacjom profesjonalnym możliwość płynnej i realistycznej wizualizacji w stereoskopowym 3D.


Profesjonalna synchronizacja stereo 3D

Umożliwia pełną kontrolę nad efektem stereoskopowym poprzez dedykowane 3-pinowe połączenie, by bezpośrednio synchronizować sprzęt stereo 3D z kartą graficzną Quadro.


Skontaktuj się z nami

Specyfikacja techniczna

Ogólne
Typ magistrali PCI Express 3.0 x16
Graphics Engine NVIDIA Quadro P2000
Maksymalna rozdzielczość
 • 3840 x 2160 przy 60Hz
 • HDR 4096 x 2160 przy 60Hz
 • HDR 5120 x 2880 przy 60Hz (przy kolorach 30-bit )
Maks. rozdzielczość DVI 2560 x 1600 (Poprzez adapter)
Maksymalna ilość obsługiwanych monitorów 4
Interfejsy 4x DisplayPort 1.4
Obsługa API
 • DirectX 12
 • Vulkan 1.0
 • Shader Model 5.1
 • OpenGL 4.5
 • Nvidia CUDA technology
 • DirectCompute
 • OpenCL™
Charakterystyka
 • Technologia Nvidia nVIEW Multi-Display
 • Pascal GPU Architecture
 • Nvidia Quadro Mosaic Technology
 • NVIDIA Iray and MentalRay Support
Pamięć
Rozmiar 5 GB
Technologia GDDR5 SDRAM
Taktowanie procesora 1480 MHz
Liczba rdzeni CUDA 1024
Szerokość szyny 160-bit
Szerokość pasma 140 GB/s
Wymagania systemowe
Wymagany system operacyjny
 • Microsoft Windows 10 (64-bit i 32-bit)
 • Microsoft Windows 8.1 and 8 (64-bit i 32-bit)
 • Microsoft Windows 7 (64-bit i 32-bit)
 • Linux – z zaimplementowanym wsparciem dla OpenGL (64-bit i 32-bit)
Różne
Zużycie energii w trybie aktywności 75 wat
Dołączone przewody 1 x DisplayPort-DVI adapter
Głębokość 20.06 cm
Wysokość 11.176 cm
Informacja o kompatybilności
Zaprojektowany dla HP Workstation Z240, Z4, Z6, Z8


Skontaktuj się z nami

Quadro P2000 – cena


Cena produktu zależy od ilości zamówionych sztuk i obowiązujących obecnie promocji. Aby poznać aktualną ofertę na karty graficzne lub uzyskać szczegółowe informacje techniczne zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą.


Nasi konsultanci zaproponują optymalną ofertę cenową. Można się z nami skontaktować na kilka róznych sposobów:

 • Rozmowa przez czat (prawy dolny róg strony, w tygodniu w godzinach 8:00 – 16:00)
 • Telefon: 71 347 10 41 (w tygodniu w godzinach 8:00 – 16:00)
 • Formularz kontaktowy (po prawej stronie)
 • Mail na adres: pccpolska@pccpolska.pl

Przejdź na sklep >> 


Dlaczego warto?

W ciągu ponad 10 lat obecności na rynku współpracowaliśmy już z ponad dwoma tysiącami klientów. Jako Autodesk Gold Partner jesteśmy w stanie zaoferować Państwu atrakcyjną i konkurencyjną ofertę.


Skontaktuj się z nami


Zapytanie ofertowe

Skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci przygotują optymalną ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb.


  Informujemy, że przetwarzamy Twoje dane zgodnie z RODO i z naszą Polityką prywatności.
  Please prove you are human by selecting the key.  Promocje