Menu

SpaceMouse PROPełna kontrola

SpaceMouse Pro jest rozwinięciem funkcjonalności kontrolera SpaceExplorer.


Cechy najnowszej wersji produktu:

Intuicyjna nawigacja 3D

Podobnie jak wszystkie myszki 3D firmy 3dconnexion, SpaceMouse Pro wyposażona jest w opatentowany posiadający sześć stopni swobody, (6DOF) czujnik, który pozwala na łatwą nawigację modeli 3D.


Zwiększony komfort użytkowania

Specjalnie, miękko wykończone miejsca zostały zaprojektowane w celu maksymalizacji komfortu użytkowania. Aby użytkowanie stało się jeszcze bardziej wydajne każdy z 15 łatwo dostępnych przycisków posiada możliwość programowania funkcji – twoja praca stanie się jeszcze bardziej efektywna.


Inteligentne klawisze funkcyjne

SpaceMouse Pro automatycznie rozpoznaje aplikacje i przypisuje komendy do czterech dużych ergonomicznych klawiszy funkcyjnych.


Aplet klawiszy funkcyjnych

Aplet klawiszy funkcyjnych wyświetla komendy, które są przypisane do inteligentnych klawiszy funkcyjnych. SpaceMouse Pro zawiera predefiniowane klawisze funkcyjne dla aplikacji 3D: CATIA V5/V6, NX, SolidWorks, Inventor, Pro/ENGINEER, Solid Edge, 3ds Max, Maya, Softimage and SketchUp.


Wyświetlanie funkcji na ekranie

SpaceMouse Pro potrafi wyświetlać na ekranie komputera listę komend które są przypisane do konkretnych klawiszy funkcyjnych. Funkcja dostępna tylko w systemie Windows.


Modyfikator klawiatury

Modyfikator klawiatury zapewnia łatwy dostęp do klawiszy funkcyjnych Control, Shift, Alt oraz Esc bez potrzeby przenoszenia dłoni z manipulatora.


Wirtualna klawiatura numeryczna

Dzięki SpcaMouse Pro można wprowadzać dane liczbowe do aplikacji przy użyciu myszki zamiast klawiatury. Funkcja dostępna tylko w systemie Windows.


Wypożycz manipulator do testów

Doświadcz sprawniejszego, bardziej intuicyjnego i efektywniejszego projektowania z profesjonalną myszką 3D firmy 3Dconnexion.


Wypełnij krótki formularz, zarejestruj się już dziś i skorzystaj z 14-dniowych, bezpłatnych i niezobowiązujących do zakupu testów.

Dowiedz się więcej

SpaceMouse PRO – cena


Cena produktu zależy od jego wersji, ilości zamówionych sztuk oraz rabatów, jakie jesteśmy w danym momencie zaoferować. Zachęcamy do kontaktu z nami w tej sprawie.


Nasi konsultanci zaproponują optymalną ofertę cenową. Można się z nami skontaktować na kilka rożnych sposobów:

  • Rozmowa przez czat (prawy dolny róg strony, w tygodniu w godzinach 8:00 – 16:00)
  • Telefon: 71 347 10 41 (w tygodniu w godzinach 8:00 – 16:00)
  • Formularz kontaktowy (po prawej stronie)
  • Mail na adres: pccpolska@pccpolska.pl


Dlaczego warto?

W ciągu ponad 15 lat obecności na rynku współpracowaliśmy już z ponad dwoma tysiącami klientów. Jako Autodesk Gold Partner jesteśmy w stanie zaoferować Państwu atrakcyjną i konkurencyjną ofertę.Zapytanie ofertowe

Skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci przygotują optymalną ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb.


    Informujemy, że przetwarzamy Twoje dane zgodnie z RODO i z naszą Polityką prywatności.
    Please prove you are human by selecting the plane.    Promocje