Menu

SpaceMouse EnterpriseStworzony aby zmaksymalizować wydajność użytkowników CAD


Liderzy nie mogą pozwolić sobie na kompromisy. Najlepsze światowe firmy wymagają najwyższej możliwej wydajności od swoich grup projektowych. Nie ma tu miejsca na niewykorzystane szanse lub niską wydajność. Liczą się tylko osiągane wyniki. Poznaj mysz 3D firmy 3Dconnexion SpaceMouse Enterprise – prezentujacą nowe standardy wydajności pracy inżynierów.


SME_left_iso

Szybkie projektowanie, lepsze zrozumienie modelu 3D

SpaceMouse Enterprise czerpie swój styl i funkcjonalności z możliwości wielokrotnie nagradzanych myszy firmy 3dconnexion: SpaceMouse Pro i SpacePilot Pro. Jak w przypadku każdego wyjątkowego projektu, firma 3Dconnexion czerpała z doświadczeń zdobytych w przeszłości, aby wykreować nową przyszłość.

Zastosowana w modelu SpaceMouse Enterprise technologia czujnika 6 stopni swobody ruchu (6DoF) oraz stały dostęp do przycisków QuickViews, standardowych (Standard Views), jak i własnych (Custom Views), sprawiają, że praca z modelami 3D jest dużo łatwiejsza.

Ruchy drążka myszy 3D przekładają się na łatwą i intuicyjną nawigację 3D, a klawisze QuickView zapewniają szybki dostęp do standardowych rzutów modelu. Custom Views —to trzy dodatkowe definiowalne przyciski dostępne jedynie w modelu SpaceMouse Enterprise. Umożliwiają one zapisanie widok modelu w dowolnym położeniu, co sprawi, że praca z modelami 3D nie będzie miała sobie równych.


Zobacz na filmie jak działa nowa SpaceMouse Enterprise


Cechy i korzyści SpaceMouse Enterprise


SME_top_smallSzybkie i wydajne modelowanie w 3D

Błyskawiczny dostęp do minimum 12 ulubionych funkcji aplikacji jest znaczącym ułatwieniem w pracy. Inteligentne przyciski
funkcyjne myszy 3D SpaceMouse Enterprise automatycznie aktualizują się wraz ze zmianą aplikacji oraz środowiska, w którym
pracujesz.

Nowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości pokazuje rzeczywiste ikony danej aplikacji1, co jeszcze bardziej ułatwia orientację,
umożliwiając korzystanie z dobrze znanego użytkownikom paska narzędzi. Zastosowanie prostego, ale skutecznego interfejsu
użytkownika 3DxWare 10 sprawia, że personalizacja urządzenia jest prosta i intuicyjna, jak nigdy wcześniej.


Poczuj różnicę w ergonomii

Twoje ręce to Twoje narzędzia pracy. SpaceMouse Enterprise został zaprojektowany tak, aby chronić je przed bólami i kontuzjami, które są coraz częstsze wśród ciężko pracujących profesjonalistów CAD. To najbardziej ergonomiczny produkt, jaki kiedykolwiek został stworzony przez 3dconnexion.


Wszystkie narzędzia w zasięgu ręki

Błyskawiczny dostęp do minimum 12 ulubionych funkcji aplikacji jest znaczącym ułatwieniem w pracy, a kolorowy wyświetlacz
LCD, na którym wyświetlane są dobrze znane ikony aplikacji, sprawi, że mysz 3D SpaceMouse Enterprise stanie się nieodłącznym elementem Twojej pracy.

Nowe funkcje na życzenie użytkowników

To niezwykle skuteczne, ale proste w obsłudze narzędzie ma wiele funkcji, których domagali się użytkownicy, takich jak dostęp do przycisków pomocniczych klawiatury bez odrywania ręki od myszy. Pozwala to użytkownikom programów CAD na jeszcze
wydajniejszą pracę obiema rękami.


Sterownik 3DxWare 10 – fundament pracy z produktami 3Dconnexion

Sterownik 3DxWare wersja 10 umożliwia użytkownikowi optymalną pracę z modelem SpaceMouse Enterprise i dostosowanie go dowłasnych preferencji w celu osiągnięcia jeszcze lepszej wydajności. Teraz możesz w prosty sposób do przycisków przypisywać  polecenia poszczególnych aplikacji i środowisk (takich jak tryb rysowania, tryb części i tryb złożeń) oraz dostosować pozostałe ustawienia do swoich potrzeb.


Krótka charakterystyka

Opatentowany przez 3Dconnexion® czujnik wykorzystujący sześć stopni swobody ruchu (6DoF)
12 inteligentnych przycisków funkcyjnych
Kolorowy wyświetlacz LCD, na którym pokazane są funkcje aplikacji przypisane do przycisków funkcyjnych
Przyciski szybkich widoków QuickView
o Góra/dół
o Prawo/lewo
o Przód/tył
o Obrót o 90° zgodnie z ruchem wskazówek zegara / przeciwnie do ruchu wskazówek zegara
o ISO1/ISO2
o Przełączanie trybu obracania
o 3 przyciski widoków własnych
Klawisze specjalne klawiatury (Control, Alt, Shift, Escape, Enter, Spacja, Delete, Tab)
Łącznie 31 programowalnych przycisków


Niezawodność i wsparcie techniczne od 3dconnexion

Profesjonalne narzędzia pracy to inwestycja. Cenimy Twoją pracę i uważamy, że klient powinien mieć pełne zaufanie do kupowanych produktów. Aby praca z produktami 3dconnexion była bezproblemowa, rozszerzono i usprawniono obsługę klientów:
Gwarancja 3+1 (3 lata standardowej gwarancji i jeden dodatkowy rok dostępny po rejestracji produktu2).
Priorytetowa pomoc techniczna – najkrótszy możliwy czas odpowiedzi.


1) Na wyświetlaczu LCD myszy SpaceMouse Enterprise wyświetlane są ikony następujących aplikacji: SOLIDWORKS, Inventor, Siemens NX, CATIA, PTC Creo, Solid Edge

2) Aby uzyskać dodatkowy rok gwarancji, należy zarejestrować produkt w okresie 90 dni od daty zakupu. Dowód zakupu może być wymagany.

Przejdź do sklepu on-line >>

Specyfikacja Techniczna


Poznaj pełną specyfikację techniczną SpaceMouse Enterprise

Zawartość opakowania
 • SpaceMouse Enterprise firmy 3Dconnexion
 • 2 metrowy przewód USB
Wymiary i waga
 • 249 mm × 154 mm x 58 mm (LxWxH)
 • 9,8 inches x 6,1 inches x 2,3 inches (LxWxH)
 •  800 g (1,76 lb)
Gwarancja
Obsługiwane systemy operacyjne
 • Microsoft ® Windows,
 • macOS
Certyfikaty i rejestracja
 • CE, FCC, KC, RCM, BSMI, Dyrektywa RoHS Unii Europejskiej, chińskie przepisy RoHS, WEEE, BellAndVision, japońskie przepisy dotyczące recyclingu.


Zestaw  SpaceMouse Enterprise Kit

Korzystaj w pracy z możliwości obu rąk


Równoczesne korzystanie z produktów firmy 3Dconnexion SpaceMouse Enterprise i CadMouse wraz z podkładką CadMouse Pad pozwala na widoczne podniesienie wydajności i komfortu pracy. Nazywamy to synergią oburęcznej obsługi.

W prawidłowej konfiguracji mysz 3D SpaceMouse Enterprise pozwala na wygodne ustawiania widoku lub pozycji obiektu, a mysz CadMouse wygodnie spoczywająca na dedykowanej podkładce CadMouse Pad umożliwia efektywne wykonywanie pozostałych zadań. To naturalny i wygodny sposób pracy, który nie ma sobie równych.Zestaw SpaceMouse Enterprise obejmuje:

 • Mysz 3D SpaceMouse Enterprise
 • Mysz CadMouse
 • Podkładkę CadMouse Pad
 • Dwuportowy koncentrator USB

 

Mysz CadMouse

Pierwsza na świecie mysz dedykowana dla specjalistów CAD.  Konieczność ciągłego klikania kółka myszy odchodzi do lamusa, zaawansowany czujnik laserowy oraz dedykowany przycisk środkowy myszy zapewnia wysoką precyzję i komfort pracy. Zaawansowane kółko Smart Scroll gwarantuje pełną kontrolę nawigacji. Będziesz się również dziwić, że praca bez funkcji QuickZoom — wygodnego zmniejszania/powiększania wybranego obszaru za pomocą jednego kliknięcia — była w ogóle możliwa.

Więcej o CADMouse >> 

Podkładka CadMouse Pad

Podkładka pod mysz CadMouse Pad firmy 3Dconnexion to Idealne połączenie prędkości z precyzją pokryta wysokiej jakości powłoką z mikrotekstury, zapewnia idealne
połączenie prędkości i kontroli. Powłoka została opracowana specjalnie pod kątem myszy CadMouse firmy 3Dconnexion i dzięki idealnej równowadze pomiędzy tarciem statycznym i kinetycznym umożliwia wygodne i precyzyjne ruchy myszą. Oznacza to, że mysz CadMouse porusza się zawsze dokładnie tak, jak chcesz.

Zobacz na sklepie >> 


Wypożycz manipulator do testów

Doświadcz sprawniejszego, bardziej intuicyjnego i efektywniejszego projektowania z profesjonalną myszką 3D firmy 3Dconnexion.


Wypełnij krótki formularz, zarejestruj się już dziś i skorzystaj z 14-dniowych, bezpłatnych i niezobowiązujących do zakupu testów.

Dowiedz się więcej

SpaceMouse Enterprise – cena


Cena produktu zależy od jego wersji, ilości zamówionych sztuk oraz rabatów, jakie jesteśmy w danym momencie zaoferować. Zachęcamy do kontaktu z nami w tej sprawie.


Nasi konsultanci zaproponują optymalną ofertę cenową. Można się z nami skontaktować na kilka róznych sposobów:

 • Rozmowa przez czat (prawy dolny róg strony, w tygodniu w godzinach 8:00 – 16:00)
 • Telefon: 71 347 10 41 (w tygodniu w godzinach 8:00 – 16:00)
 • Formularz kontaktowy (po prawej stronie)
 • Mail na adres: pccpolska@pccpolska.pl

Przejdź do sklepu on-line >>


Dlaczego warto?

W ciągu ponad 14 lat obecności na rynku współpracowaliśmy już z ponad dwoma tysiącami klientów. Jako Autodesk Gold Partner jesteśmy w stanie zaoferować Państwu atrakcyjną i konkurencyjną ofertę.


Skontaktuj się z nami


Zapytanie ofertowe

Skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci przygotują optymalną ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb.


  Informujemy, że przetwarzamy Twoje dane zgodnie z RODO i z naszą Polityką prywatności.
  Please prove you are human by selecting the cup.  Promocje