Menu

Nowość: Klawiatura 3Dconnexion Keyboard Pro with Numpad

Klawiatura_3dconnexion_Keyboard_Pro_with_Numpad-nowosc-blog

Kategoria: Aktualności, Tagi: ,

Po kultowych manipulatorach oraz myszkach, firma 3Dconnexion wprowadza na rynek nowoczesną klawiaturę dedykowaną profesjonalnym użytkownikom CAD. Klawaitura dla grafika godna uwagi.


Poznajcie klawiaturę 3Dconnexion Keyboard Pro with Numpad

Najnowszy produkt firmy 3Dconnexion to pełnowymiarowa klawiatura z oddzielną klawiaturą numeryczną. Stworzono ją aby pomóc profesjonalistom CAD, inżynierom i grafikom zorganizować wygodne i ergonomiczne miejsce pracy. Jej zdecydowaną zaletą jest niewielka szerokość i odłączalny Numpad, co pozwala na bardziej ergonomiczne umiejscowienie myszki lub manipulatora. Takie rozwiązanie przekłada się na naturalną postawę ciała przy pracy. 

Klawiatura_3dconnexion_Keyboard_Pro_with_Numpad_mozliwosci

Klawiatura 3Dconnexion Keyboard Pro with Numpad stworzona jest z materiałów wysokiej jakości i oferuje wygodny układ klawiszy. Dodatkowo posiada aż dwanaście klawiszy, które możesz zaprogramować pod najczęściej używane funkcje czy polecenia specyficzne dla takich programów jak np. Fusion 360, AutoCAD, NX, SolidWorks, Creo czy MS Office.  Powiązane oprogramowanie jest proste w użyciu i integruje polecenia znanego oprogramowania, dzięki czemu konfiguracja jest bardzo szybka. Klawiatura błyskawicznie rozpoznaje aplikacje, których używasz, a także ich środowiska. Pozwala to oszczędzić czas i utrzymać koncentrację.

To idealna klawiatura dla grafika!

Klawiatura_3dconnexion_Keyboard_Pro-wspolpraca-fusion-outlook

 

Spersonalizuj swoje miejsce pracy pod Twoje potrzeby

Od dziś każdy projektant może stworzyć sobie indywidualny zestaw z profesjonalnych narzędzi 3Dconnexion do pracy w CAD. Dzięki wbudowanemu w klawiaturę 3Dconnexion Keyboard Pro odbiornikowi 3Dconnexion® Receiver masz możliwość bezpiecznego podłączenia 3Dconnexion Numpad oraz pięciu dodatkowych urządzeń bezprzewodowych z linii produktów 3Dconnexion SpaceMouse Pro i CadMouse Pro. Dzięki SpaceMouse możesz trzymać wciśnięty jeden z niestandardowych klawiszy, ale przy zawsze widocznemu wyświetlaczowi aktualnych komend na ekranie, praca jest jeszcze szybsza i prostsza.

Zapoznaj się z pełną ofertą produktów 3Dconnexion na naszym sklepie i skomponuj swój zestaw.