Menu

Gorąca premiera: SpaceMouse Wireless Kit od firmy 3DconnexionKategoria: Aktualności, Tagi: , , , , ,

Kilka tygodni temu wprowaddzono na rynek CadMouse Wireless – pierwszą na świecie bezprzewodową mysz komputerową dedykowaną dla specjalistów CAD. Nie byla to jednak jedyna nowość od firmy 3Dconnexion w tym roku. Dzisiaj przedstawiamy zestaw SpaceMouse Wireless Kit.


SpaceMouse Wireless Kit – nowy, rewelacyjny zestaw firmy 3Dconnexion

To kompletne rozwiązanie zawiera wszystko, czego potrzeba do efektywnej pracy: bezprzewodowy manipulator 3D SpaceMouse Wireless do lewej ręki i bezprzewodowa mysz CadMouse Wireless dla prawej ręki, kompaktową podkładkę pod mysz CadMouse Pad Compact i uniwersalny odbiornik USB firmy 3Dconnexion do bezprzewodowego połączenia 2,4 GHz z maksymalnie pięcioma urządzeniami firmy 3Dconnexion.

Produkty wchodzące w skład zestawu SpaceMouse Wireless Kit:

Space Mouse 3D SpaceMouse Wireless z futerałem

Kultowe, kompaktowe i proste w obsłudze urządzenie, które umożliwia pozycjonowanie modelu lub punktu widokowego, podczas równoczesnego wybierania funkcji, kreowania i edytowania projektu.

CADMouse CadMouse Wireless z futerałem

Mobilna mysz CadMouse opracowana z myślą o projektantach pracujących w środowisku CAD. Dedykowany przycisk środkowy oraz zaawansowany czujnik laserowy pozwalają cieszyć się precyzją oraz komfortem używania.

podkładka Pd Compact CadMouse Pad Compact

Stworzona specjalnie dla linii CadMouse, dzięki wysokiej jakości powłoki z mikroteksturą zapewnia jeszcze bardziej płynny i precyzyjny ruch myszy. Kompaktowy rozmiar podkładki zapewnia jej bezproblemową mobilność.

Odbiornik uniwersalny Odbiornik uniwersalny USB oraz kabel micro USB

Dzięki odbiornikowi uniwersalnemu USB możesz podpiąć do swojego komputera aż pięć urządzeń bezprzewodowych firmy 3Dconnexion.

zestaw


Manipulator SpaceMouse oraz mysz CadMouse posiadają swoje dedykowane futerały, dzięki którym przenoszenie sprzętu staje się jeszcze łatwiejsze i cały zestaw sprosta wymaganiom mobilnych projektantów.


WARTO PAMIĘTAĆ! Do końca roku SpaceMouse Wireless Kit dostępny będzie w specjalnej cenie promocyjnej: 179€ (199€).

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego oraz do kontaktu z doradcami!

     Przejdź do sklepu     
  Skontaktuj się z nami  

Nie pracowałeś wcześniej z produktami 3DConnexion? Nic straconego, kliknij w poniższy obrazek, wypełnij formularz i otrzymaj zestaw produktów 3DConnexion do testów.

testy2