Biuletyn Branżowy PCC Polska

Biuletyn Branżowy PCC Polska

Bądź na bieżąco

Zachęcamy do subskrypcji wydawanego przez nas Biuletynu Branżowego, wysyłanego co miesiąc do tysięcy specjalistów i projektantów CAD.


Jak zamówić Biuletyn?

Aby dokonać subskrypcji, wystarczy wypełnić poniższy formularz, wybierając tematykę Biuletynu (istnieje możliwość wyboru kilku tematów jednocześnie). Zapraszamy!


Jak to wygląda?

Biuletyn w postaci newslettera to podsumowanie ostatnich wydarzeń i ciekawostek w branży, odnośniki co interesujących multimiediów, porady techniczne oraz aktualności PCC Polska. To doskonałe źródło wiedzy dla wszystkich projektantów działających w branży CAD.

Biuletyn wysyłamy raz w miesiącu do każdej wybranej branży. Oznacza to, że np. zaznaczając pola ‚Grafika 3D’ oraz ‚Szkolenia i kursy’ otrzymasz w miesiącu dwa różne biuletyny. Biuletyn posiada link umożliwiający rezygnację z subskrypcji. Nie wysyłamy dodatkowych reklam i spamu. Zależy nam na rzetelnej i wartościowej komunikacji – co cenią subskrybenci.

Zobacz przykład Biuletynu »

Archiwum dotychczasowych edycji Biuletynu


Poniżej prezentujemy odnośniki do dotychczasowych wydań naszego Biuletynu Branżowego. Mogą one zawierać linki odsyłające do nieistniejących stron – wynika to z organiczonego terminu ważności wybranych ofert lub promocji.


Biuletyn branży Media & Entertainment


Biuletyn branży mechanicznej


Biuletyn ogólny (AutoCAD)


Biuletyn szkoleniowy PCC Polska


Skontaktuj się z nami

Kontakt z nami


Masz pytanie dotyczące Biuletynu? Zachęcamy do kontaktu z nami. Można się z nami skontaktować na kilka róznych sposobów:


  • Rozmowa przez czat (prawy dolny róg strony, w tygodniu w godzinach 8:00 – 16:00)
  • Telefon: 71 347 10 41 (w tygodniu w godzinach 8:00 – 16:00)
  • Formularz kontaktowy (po prawej stronie)
  • Mail na adres: pccpolska@pccpolska.pl


Dlaczego warto?

W ciągu ponad 14 lat obecności na rynku współpracowaliśmy już z ponad dwoma tysiącami klientów. Jako Autodesk Gold Partner jesteśmy w stanie zaoferować Państwu atrakcyjną i konkurencyjną ofertę.


Skontaktuj się z naminl-przykladPromocje

Biuletyn Branżowy PCC Polska, 5.0 out of 5 based on 2 ratings

Copyright 2015-2016 PCC Polska. Wszystkie prawa zastrzeżone.