Menu

Cyfrowe prototypowanie z Autodesk – Valiant Machine & Tool Inc.Kategoria: Aktualności, Tagi: , ,

Zobacz, jak Valiant Machine & Tool Inc. – lider wśród dostawców w branży motoryzacyjnej, wykorzystuje narzędzia Autodesk do cyfrowego prototypowania aby przyspieszyć wprowadzanie swoich produktów na rynek dzięki  modułowości.


Valiant –  globalna firma z branży maszynowej założona w 1959 roku w Kanadzie – jest projektantem, producentem i globalnym integratorem systemów montażowych, systemów magazynowych, myjni części przemysłowych oraz maszyn testowych.


Valiant korzysta ze zintegrowanego rozwiązania Autodesk, aby skrócić swój cykl sprzedaży, dokonywać dokładnej analizy swoich projektów i sporządzać dokumentację w formacie wymaganym przez klientów, z którymi współpracuje na całym świecie.

„Naprawdę wierzę, że produkty firmy Autodesk, takie jak Vault, istotnie przyczyniają się lub inaczej mówiąc są dla nas kluczowe abyśmy mogli kontynuować nasza globalną ścieżkę sprzedaży, innowacyjności produktów oraz skupienia się na kliencie” – wyjaśnia Kirk Blair, dyrektor ds. sprzedaży, Systemy Automatyki i Montażu, Valiant Machine & Tool Inc.


Zobacz film i przekonaj się dlaczego cyfrowe prototypowanie z Autodesk to przyszłość udanego biznesu, nie tylko w branży motoryzacyjnej.


 Produktu Autodesk z których korzysta Valiant:

 

W kwietniu 2014 firma Valiant zdobyła International Business Award podczas  WindsorEssex Chamber of Commerce Business Excellence Awards.

Źródło/Autor: Autodesk/ PCC Polska


Zamów newsletter


Bądź na bieżąco! Zamów nasz biuletyn branżowy – raz w miesiącu prześlemy informacje z branży oraz szczegóły naszych promocji. Bez spamu. Z możliwością rezygnacji.


[easy_contact_forms fid=13]