Menu

Projektowanie 3D


3ds-max-2017-badge-128px

Autodesk 3ds Max

Najnowsza wersja najpopularniejszego na świecie programu do tworzenia wizualizacji i animacji 3D. Oprogramowanie Autodesk 3ds Max pozwala tworzyć świetnie wyglądające modele 3D w krótszym czasie. Udostępnia wszystkie opcje modelowania, animacji i renderingu 3D.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

maya-2017-badge-128px

Autodesk Maya

Autodesk Maya jest obecnie najpotężniejszym narzędziem w rękach niemal każdego mistrza animacji 3D i filmowych efektów specjalnych. Dzięki rozbudowaniu i tak ogromnych możliwości symulowania fizyki i zjawisk atmosferycznych stał się filarem każdego poważnego studia efektów specjalnych i zaawansowanej animacji 3D.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

motionbuilder-2017-badge-128px

Autodesk MotionBuilder

Autodesk MotionBuilder jest obecnie podstawowym narzędziem niemal każdego studia animacji 3d oraz motion capture. Jest doskonałym narzędziem służącym do czyszczenia animacji motion capture, pre-wizualizacji oraz animacji postaci na potrzeby gier 3D.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

me-collection-badge-128

Media & Entertainment Collection

Kolekcja z zakresu mediów i rzrywki to pełen kompletny pakiet programów do projektowania i animacji, którego najważniejszym składnikiem jest 3ds Max. Maya, Mudbox, Motion Builder oraz usługi chmurowe.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

mudbox-2017-badge-128px

Autodesk Mudbox 

Autodesk Mudbox to zaawansowane oprogramowanie do rzeźbienia cyfrowego i malowania tekstur 3D dla twórców 3D z branży gier, filmu, telewizji i projektowania. Program Mudbox firmy Autodesk łączy w sobie niezwykle intuicyjny interfejs użytkownika oraz szereg bardzo zaawansowanych zestawów narzędzi, szablonów oraz pędzli do tworzenia wyjątkowo realistycznych modeli i środowisk 3D.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

 DODATKI  i ROZSZERZENIA DO OPROGRAMOWANIA
V_Ray_logo_B

V-Ray

Silnik renderujący V-Ray, stworzony przez bułgarską firmę Chaos Group, jest jednym z najpopularniejszych pluginów dla 3ds max i Maya. Najnowsza wersja oprogramowania – V-Ray 2.0 zawiera wiele nowych funkcji, które pozwalają uzyskać jeszcze lepsze wizualizacje, w krótszym czasie. V-Ray to najlepsze narzędzie dla twórców, którym zależy na fotorealistycznych efektach.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

Pdplayer_logo_B

PDPlayer

Pdplayer to profesjonalne oprogramowanie do odtwarzania sekwencji obrazów, dedykowane dla branży 3D. Pdplayer pomoże grafikowi szybko ocenić jakość stworzonych klatek, a także dokonać podstawowej korekty materiału. Pdplayer pozwala na zrobienie korekty kolorystycznej w czasie rzeczywistym, w tym kontrastu, nasycenia, zmiany odcienia itd

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

VRscans_logo_W

VRscans

Rewolucyjna wtyczka VRscans do skanowania tkanin, skóry, metali, farb, drewna, tekstyliów pomaga firmom projektowym i produkcyjnym tworzyć fotorealistyczne cyfrowe prototypy. Zapis wyniku skanowania następuje we własnym formacie, w pliku o rozszerzeniu .vrscans. Plik ten jest od razu gotowy do renderowania w V-Ray’u z nową wtyczką/rozszerzeniem VRscans.

Więcej o usłudze     Zapytanie ofertowe

realflow_logo_black

RealFlow

Program RealFlow  może być używane w połączeniu ze wszystkimi głównymi platformami 3D tworząc szybko i łatwo bezbłędne symulacje płynów. Współpraca możliwa jest po pobraniu i zainstalowaniu bezpłatnych pluginów ze strony producenta. Licencja zawiera jedną licencję RealFlow RenderKit.

Więcej o usłudze     Zapytanie ofertowe

maxwell_logo

Maxwell Render

Wśród wielu silników renderujących jednym z najbardziej interesujących w ostatnim czasie jest Maxwell Render. Praca w nowym środowisku to niewątpliwe wyzwanie dla artysty, jednak wszyscy Ci, którzy używali aparatu fotograficznego, z pewnością zaadaptują się do nowego sposobu pracy.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

adobe-substance-3d-painter

Substance 3D Collection

Substance jest zestawem aplikacji do tworzenia materiałów i tekstur 3D, pozwalający Ci oteksturować Twoje modele. Możesz sprawdzić rezultaty w jakimkolwiek silniku graficznym lub renderującym, do którego wyeksportujesz stworzone tekstury. Praca na warstwach oraz osobna edycja każdej z bitmap daje wręcz nieograniczone możliwości edycji na każdym etapie projektowania.

W 2019 roku frima Adobe przejęła Allegorithmic. Substance Suite pojawił się w ofercie Adobe pod nazwą Substance 3D Collection, z dodanymi nowymi aplikacjami i zasobami. Na Pakiet składają się: Painter, Designer, Sampler oraz Stager.

Więcej o programie     Zapytanie ofertoweZapytanie ofertowe

Skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci przygotują optymalną ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb.


    Informujemy, że przetwarzamy Twoje dane zgodnie z RODO i z naszą Polityką prywatności.
    Please prove you are human by selecting the car.    Promocje

    Projektowanie 3D, 5.0 out of 5 based on 2 ratings