Menu

Stacja robocza HP Z230Nowa definicja wydajności i elastyczności w przystępnej cenie

Komputery HP Z230 to dedykowane stacje robocze do pracy w wiodącym programie do projektowania mechanicznego Autodesk Inventor. Zapewniają niezawodność, wydajność i stabilność pracy w przystępnej cenie.HP Z230 stworzono z myślą o intensywnej pracy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku – procesor nowej generacji i zaawansowane technologie graficzne w nowej, kompaktowej obudowie z zadziwiającymi możliwościami rozbudowy.

 •  Procesor Intel® Core™ i7 -4770,
 •  Windows 7 Professional 64 / Windows 8 Pro,
 • Większa wydajność za przystępną cenę,
 • Liczne gniazda USB oraz opcje pamięci masowej ułatwiające rozbudowę,
 • Jeszcze lepszy zasilacz o sprawności 92% i większa niezawodność systemu.


Skontaktuj się z nami

Wysoka niezawodność i przystępna cena

Stacja robocza HP Z230 w obudowie typu tower zapewnia wysoką wydajność przy dużym obciążeniu aplikacjami biznesowymi. Stworzona jest do pracy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dzięki ekstremalnym testom i procesowi kontroli firma HP gwarantuje pełną niezawodność stacji roboczych stworzonych do ciągłej pracy.

Nowa stacja robocza HP może pochwalić się większym niż kiedykolwiek stopniem ochrony środowiska przy obniżeniu kosztów całkowitych dzięki zasilaczowi o sprawności 92% i większej niezawodności systemu. Ta stacja robocza HP zdobyła szereg certyfikatów ISV, dzięki zapewnianiu większej wydajności.


z230_family

Wysoka wydajność bez wysiłku

Zwiększ wydajność i zmniejsz zużycie energii dzięki nowej generacji procesorów 22 nm, w tym procesorów serii Intel® Xeon® E3-1200v2 oraz procesorów Intel® Core™ trzeciej generacji.

Możesz przyspieszyć działanie wymagających aplikacji, korzystając z zastosowanych w HP Z230 technologii pamięci 1600 MHz DDR3 oraz funkcji obsługi konfiguracji pamięci ECC, pozwalających lepiej chronić integralność danych.

Technologia Intel® Smart Response pozwoli Ci wznowić pracę w ciągu sekund. Rozwiązania pamięci podręcznej dysków zapewniają wydajność na poziomie dysków półprzewodnikowych SSD, szybsze uruchamianie i szybkie odpowiedzi aplikacji.


Duża moc w standardzie oraz możliwość rozbudowy w przyszłości

Stacja robocza HP Z230 typu tower została zaprojektowana z myślą o skalowalności i rozbudowie, dzięki czemu umożliwia dodanie dodatkowej pamięci oraz opcji łączności w zależności od wymagań.

Możliwość zapisu większej liczby danych dzięki technologii RAID, napędom SSD lub zalety obu stron, dzięki połączeniu pojemnych dysków twardych z opcjonalnym napędem SSD do obsługi pamięci podręcznej.


hpZ230_rozbudowa


Kompleksowe rozwiązanie. Doskonała wydajność.

Najnowsze procesory Intel® Xeon® i wydajna karta graficzna zapewniają wydajną pracę nawet na sześciu ekranach. Istnieje także możliwość wyboru między zintegrowaną kartą graficzną w przystępnej cenie lub zewnętrznymi kartami graficznymi 2D lub 3D. Architektura procesorów Intel nowej generacji zapewni najwyższą wydajność i oszczędność energii.

Cztery nowe gniazda PCIe7, jedno gniazdo We/Wy PCI oraz dziesięć zewnętrznych portów USB + port USB z funkcją szybkiego ładowania gwarantują łatwe podłączanie różnych urządzeń peryferyjnych.

Zawarta w HP Z230 opcja HP RGS umożliwia zabranie wydajnej graficznie stacji roboczej w dowolne miejsce. Współpraca z osobami z tego samego biura lub z całego świata w czasie rzeczywistym.


Gwarancja

3-letnia gwarancja ograniczona, obejmująca 3 lata gwarancji na części, robociznę i serwis u klienta w następnym dniu roboczym. Warunki mogą być różne w zależności od kraju. Obowiązują pewne ograniczenia i wyłączenia.


Skontaktuj się z nami

Parametry

Poniżej przedstawiamy ogólne dane techniczne stacji graficznej HP Z230. W ramach tego modelu możliwe są różne konfiguracje. W celu dopasowania stacji HP Z230 do swoich wymagań zapraszamy do kontaktu z naszym specjalistą.


PROCESOR Procesor Intel® Core™ i7-4770
SYSTEM OPERACYJNY Windows 7 Professional 64 (dostępny poprzez możliwość zmiany wersji Windows 8 Pro 64 na niższą)Windows 7 Ultimate 64-Bit

Windows 7 Professional 32-Bit
Windows 8 Pro 64-bit
Windows 8 Simplified Chinese Edition 64-bit
Windows 8 Pro Downgrade to Windows 7 Professional 32-bit
Windows 8 Pro Downgrade to Windows 7 Professional 64-bit

SUSE Linux Enterprise Desktop 11 (90 day license

CHIPSET Intel® C602 Chipset
PAMIĘC (MAKS.) 1x 4 GB niebuforowanej pamięci RAM 1600 MHz DDR3 ECC  (max 32 GB)
PAMIĘC MASOWA Dysk SATA 500 GB 7200 obr./min, Zintegrowany kontroler SATA (5 portów 6 Gb/s) z funkcjami RAID 0, 1
GRAFIKA Karta graficzna Intel® HD Graphics 4600
WYMIARY WYS X SZER X DŁ
17 x 44,2 x 39,9 cm (Standardowo ustawienie typu miniwieża)

Skontaktuj się z nami

Stacja robocza HP Z230 – cena


Cena produktu zależy od jego specyfikacji, ilości zamówionych sztuk oraz rabatów, jakie jesteśmy w danym momencie zaoferować. Zachęcamy do kontaktu z nami w tej sprawie.


Nasi konsultanci zaproponują optymalną ofertę cenową. Można się z nami skontaktować na kilka rożnych sposobów:

 • Rozmowa przez czat (prawy dolny róg strony, w tygodniu w godzinach 8:00 – 16:00)
 • Telefon: 71 347 10 41 (w tygodniu w godzinach 8:00 – 16:00)
 • Formularz kontaktowy (po prawej stronie)
 • Mail na adres: pccpolska@pccpolska.pl


Dlaczego warto?

W ciągu ponad 12 lat obecności na rynku współpracowaliśmy już z ponad dwoma tysiącami klientów. Jako Autodesk Gold Partner jesteśmy w stanie zaoferować Państwu atrakcyjną i konkurencyjną ofertę.


Skontaktuj się z nami


Zapytanie ofertowe

Skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci przygotują optymalną ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb.


  Informujemy, że przetwarzamy Twoje dane zgodnie z RODO i z naszą Polityką prywatności.
  Please prove you are human by selecting the tree.  Promocje