Menu

Stacja robocza dedykowana do projektów 2D i 3D

Projektujesz w AutoCAD duże obiekty? Szukasz stacji roboczej, na której Twoja praca będzie przyjemna i szybka? Zobacz co możemy Ci zaproponować..

Stacja robocza do AutoCAD

Jeżeli projektujesz hale produkcyjne, layouty, plany, duże obiekty w AutoCAD, lub jesteś architektem, kartografem, instalatorem ta stacja robocza HP Z240 spełni Twoje oczekiwania!


Stacja robocza HP Z240

Certyfikowane stacje robocze HP cechują się niezawodnością i płynnością działania. Zawarta w stacji karta typu Quadro zapewnia sprzętowe wspomaganie AutoCADa w wyświetlaniu dużych rysunków i modeli 3D. Karty te cechują się optymalnym zarządzaniem pamięcią, która w efektywny sposób rozdysponowuje zasoby pomiędzy aplikacjami, oknami, buforem ramki, teksturami itp.

Dzięki dyskowi HP Z Turbo G2 komputer jest gotowy do działania po ok. 10 sekundach o uruchomienia. Stacje robocze HP wprowadzą Cię w nową erę komputeryzacji – to już koniec z uruchomianiem się programu przez 3 minuty!


Krótka charakterystyka stacji z Serii Z240

Zastosowanie AutoCAD, AutoCAD LT, Revit LT, Inventor LT, Fusion
 
Procesor Procesor Intel® Core™ i7-6700, 3,4 GHz, maks. 4 Intel Turbo Boost, 8 MB pamięci podręcznej, 4 rdzenie
Pamięć RAM 16GB (max 64GB)
Dysk SSD 256 GB, HP Z Turbo G2 – SSD PCIe NVMe (Read 2150 MB/s, Write 1550 MB/s)
Dysk HDD 1TB 7200 RPM SATA
Karta graficzna NVIDIA Quadro K620
System operacyjny Win10 Pro 64 downgrade to Win7 Pro 64
Napęd DVD RW, czytnik SD Card Reader
Zasilacz 400W sprawność 92%, szeroko zakresowy, aktywny stabilizator PFC
Gwarancja Oferta serwisowa obejmuje 3 lata gwarancji na części, robociznę i naprawę w miejscu instalacji. Naprawa w następny dzień roboczy po zgłoszeniu w siedzibie u klienta
Cena już od  1296 € netto

Jak kupić HP Z240?

W naszym sklepie on-line możesz zobaczyć 5 przykładowych konfiguracji stacji roboczych z serii Z240. Po więcej opcji skontaktuj się z naszym biurem.

Przejdź do sklepu PCC Polska >>