Menu

Stacja robocza HP Z240Nowa definicja wydajności i elastyczności w przystępnej cenie

Nowa seria ZX40 komputerów HP to udoskonalone dedykowane specjalistom podstawowe stacje robocze, idealne do pracy m.in. w wiodącym programie do projektowania mechanicznego Autodesk Inventor oraz innych programach CAD 2D i 3D. Nadaje się także do tworzenia Grafiki3D. W porównaniu do stacji Z230 oferują wyższą niezawodność, wydajność i stabilność pracy w przystępnej cenie.Podstawowa stacja robocza HP Z240 jest oferowana w dwóch wszechstronnych formatach. Główne cechy nowej stacji Z240:

 • Procesor czterordzeniowy Intel® Core i5, i7; Xeon E3
 • Windows 10 Pro 64
 • Większa wydajność za przystępną cenę,
 • Liczne gniazda USB oraz opcje pamięci masowej ułatwiające rozbudowę,
 • Zasilacz szeroko zakresowy o sprawności 92% i większa niezawodność systemu.

 

Skontaktuj się z nami

Parametry, które pomogą stawić Ci czoła wyzwaniom projektowym

Szybkie procesory, najnowsze pamięci DDR4 i dysk HP Z Turbo sprawiają, że modele HP Z240 są bardzo wydajnym i niezawodnym rozwiązaniem dla projektantów i inżynierów w klasie stacji roboczych.


HP stacja robocza Z240

Moc i wydajność, które dają różnicę!

Dzięki swojej specjalnej obudowie HP Z240 umożliwia elastyczną i łatwą przebudowę pod aktualne potrzeby.  Poprzez profesjonalne procesory generacji intel Xeon lub intel Core oraz opcjonalny napęd HP Z Turbo, który zapewnia obsługę dużych plików, skracając czas, można dowolnie zwiększać wydajność.

Maksymalne 64GB pamięci DDR4 ECC zapewnia wysokie możliwości stacji roboczej oraz niezawodność. Zawarta w konfiguracjach stacji Tower profesjonalna karta graficzna AMD posiada zaawansowane funkcjami 3D. Zapewnia płynna obsługe aplikacji CAD, multimediów i rozrywki. Za pomocą profesjonalnej karty graficznej NVIDIA możesz dodatkowo zwiększyć produktywność obróbki 2- i 3-wymiarowej.

HP stacja robocza Z240


System operacyjny dopasowany pod użytkownika

Klient otrzymuje możliwość dopasowanie nie tylko hardware do swoich potrzeb ale nawet systemu operacyjnego. Do wyboru masz Windows 10 Pro ( z możliwością downgrade do Win 7) lub Linux.


Duże możliwości za niewielką cenę

Stacja robocza Z240 za niewielką cenę dostarcza podstawowe funkcje profesjonalnej stacji roboczej zapewniając tym samym bezproblemowe wykonywanie skomplikowanych zadań a także dużą liczbę gniazd i portów do wykorzystania.

Możliwości konfiguracji stacji  Z240 wychodząc od najniższej ceny umożliwiają dostosowanie jej parametrów do potrzeb i budżetu użytkownika. Posiada profesjonalne certyfikaty ISV potwierdzające niezawodność stacji do długoterminowego użytkowania.

HP stacja robocza Z240


Czystość i chłodzenie

Wyjmowany filtr przeciwkurzowy z możliwością czyszczenia zapewnia stałą czystość stacji roboczej oraz odpowiednie chłodzenie komponentów.


Gwarancja

3-letnia gwarancja ograniczona, obejmująca 3 lata gwarancji na części, robociznę i serwis u klienta w następnym dniu roboczym. Warunki mogą być różne w zależności od kraju. Obowiązują pewne ograniczenia i wyłączenia.

Skontaktuj się z nami

Parametry

Poniżej przedstawiamy ogólne dane techniczne stacji graficznej HP Z240. W ramach tego modelu możliwe są różne konfiguracje. W celu dopasowania stacji HP Z240 do swoich wymagań zapraszamy do kontaktu z naszym specjalistą.


PROCESOR czterordzeniowy Intel® Core i5, i7; Xeon E3
SYSTEM OPERACYJNY Windows 10 Pro 64, downgrade do Windows 7 Professional 64
CHIPSET Intel® C236
PAMIĘC (MAKS.) max 64 GB, DDR4-2133 nECC i ECC, 4 banki pamięci
PAMIĘC MASOWA

tradycyjne HDD SATA 7200 RPM, SSD SATA

Dysk Turbo: 256 GB, HP Z Turbo G2 – SSD PCIe NVMe (Read 2150 MB/s, Write 1550MB/s, 300K IOPS)

GRAFIKA Zintegrowana karta graficzna Intel® HD Graphics 530, sugerujemy zastąpienie jej specjalizowaną kartą NVIDIA Quadro: K620; K2200; M4000
GNAIZDA I PORTY

1x PCIe Gen3 x16, 1x PCIe Gen3 x4 16 i 4, connector, 1x PCIe Gen3 x1, 1x M.2

6x USB 3.0, 4x USB 2.0, 2x PS/2, 1xRJ45

Skontaktuj się z nami

Stacja robocza HP Z240 – cena


Cena produktu zależy od jego specyfikacji, ilości zamówionych sztuk oraz rabatów, jakie jesteśmy w danym momencie zaoferować. Zachęcamy do kontaktu z nami w tej sprawie.


Nasi konsultanci zaproponują optymalną ofertę cenową. Można się z nami skontaktować na kilka rożnych sposobów:

 • Rozmowa przez czat (prawy dolny róg strony, w tygodniu w godzinach 8:00 – 16:00)
 • Telefon: 71 347 10 41 (w tygodniu w godzinach 8:00 – 16:00)
 • Formularz kontaktowy (po prawej stronie)
 • Mail na adres: pccpolska@pccpolska.pl


Dlaczego warto?

W ciągu ponad 14 lat obecności na rynku współpracowaliśmy już z ponad dwoma tysiącami klientów. Jako Autodesk Gold Partner jesteśmy w stanie zaoferować Państwu atrakcyjną i konkurencyjną ofertę.


Skontaktuj się z nami


Zapytanie ofertowe

Skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci przygotują optymalną ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb.


  Informujemy, że przetwarzamy Twoje dane zgodnie z RODO i z naszą Polityką prywatności.
  Please prove you are human by selecting the house.  Promocje