Menu

Nowość – stacja robocza HP Z1Kategoria: Aktualności, Tagi: ,

HP Z1 to pierwsza na świecie stacja robocza All in one, będąca połączeniem możliwości stacji roboczej z elegancją komputera zintegrowanego. Mimo niewielkich rozmiarów zapewnia wysoką wydajność.

Umożliwia szybkie renderowanie, tworzenie animacji i wykonywanie zadań związanych z przetwarzaniem obrazu i dużych ilości danych. Dzięki swoim imponującym cechom ten nowatorski produkt doskonale nadaje się dla profesjonalistów z dziedzin takich jak cyfrowe multimedia i rozrywka, architektura, projektowanie czy inżynieria.

HP Z1 to pierwsza na świecie zintegrowana stacja robocza z monitorem o przekątnej 27 cali (68,6 cm) z otwieraną obudową, która umożliwia wymianę części i ich modernizację. Nie wymaga używania narzędzi. Otwieranie za pomocą zatrzasku sprawia, że dostęp do podzespołów jest wyjątkowo łatwy.

HP Z1

Niesamowicie cicha praca pozwala uzyskać wysoką wydajność bez żadnych zakłóceń. Stacja posiada wbudowaną kamerę internetową HD, dzięki czemu możliwe jest prowadzenie spotkania twarzą w twarz i nagrywanie filmów w wysokiej rozdzielczości.

Stosowanie obsługiwanej pamięci EEC pozwala na uniknięcie błędów pojedynczych bitów pamięci i zapewnia integralność danych. Awarie systemu to już przeszłość.

Karta graficzna NVIDIA Quadro to nie tylko niesamowita szybkość renderowania oraz wydajność, lecz także oszczędność czasu. Podświetlany diodami LED wyświetlacz obsługuje ponad miliard kolorów. Szeroki kąt widzenia 178 stopni i panel IPS sprawiają, że jest to profesjonalny wyświetlacz niezależnie od tego, jak się na niego patrzy.

Konfigurację stacji roboczej HP Z1 można dostosować do indywidualnych potrzeb dzięki wielu opcjom we/wy, takim jak szybkie łącze USB 3.0 czy wybór napędów optycznych, np. szczelinowa nagrywarka Blu-ray. (inne: np. dysk SATA o prędkości 7,2 lub 10 tys. obr./min, opcjonalny dysk SSD i konfiguracje RAID bądź napędy optyczne i czytnik kart pamięci). Zapraszamy do skorzystania z Konfiguratora HP


Skontaktuj się z nami

Zamów newsletter


Bądź na bieżąco! Zamów nasz biuletyn branżowy – dwa razy w miesiącu prześlemy informacje z branży oraz szczegóły naszych promocji. Bez spamu. Z możliwością rezygnacji.