Baza wiedzy

Dzielimy się wiedzą

Oferujemy wsparcie techniczne dla użytkowników oprogramowania Autodesk. Wsparcia udzielają certyfikowani przez firmę Autodesk pracownicy działu technicznego.


Dla klientów PCC Polska

Wsparcie techniczne do oferowanego oprogramowania świadczone jest poprzez email lub telefonicznie w dni robocze w godzinach 8.00 – 16.00 na podstawie zgłoszenia serwisowego wysłanego na adres serwis@pccpolska.pl lub korzystając z formularza obok (po prawej stronie).
Wsparcie udzielane jest bezpłatnie wszystkim użytkownikom oprogramowania Autodesk, którzy nabyli produkt w PCC Polska (z wyjątkiem produktów oznaczonych jako objęte płatnym wsparciem technicznym).


Dla pozostałych użytkowników

Wsparcie dla użytkowników, którzy nabyli produkt inną drogą niż zakup od PCC Polska – świadczone jest odpłatnie. Cena ustalana jest indywidualnie dla danego oprogramowania i problemu technicznego. Koszt jednorazowo udzielonego wsparcia zawiera się w granicach 150 zł – 2200 zł.


Wsparcie można uzyskać pisząc na adres e-mail: serwis@pccpolska.pl  lub korzystając z formularza obok (po prawej stronie).
Sprawdź dział Grafika 3D
Sprawdź dział Mechanika
Sprawdź dział Architektura
Sprawdź dział Sprzęt
Sprawdź dział Silniki Renderujące
Sprawdź dział Pomoc Technniczna

Skontaktuj się z nami

Jeżeli chcesz zobaczyć, jak działają systemy Autodesk umów się z nami na spotkanie.

Podczas konsultacji prezentujemy możliwości poszczególnych programów, pomagamy dobrać odpowiednie kompleksowe rozwiązanie i odpowiadamy na pytania.

W zależności od preferencji, prezentacje odbywają się w siedzibach naszych Klientów lub w siedzibie PCC Polska we Wrocławiu.
Aby umówic się na konsultację prosimy o kontakt:


Dlaczego warto?new-logo-ADSK_partner

W ciągu ponad 15 lat obecności na rynku współpracowaliśmy już z ponad dwoma tysiącami klientów. Jako Autodesk Gold Partner jesteśmy w stanie zaoferować Państwu atrakcyjną i konkurencyjną ofertę. Zdobyte certyfikaty świadczą o tym, że nasze usługi wykonujemy na najwyższym światowym poziomie.


Skontaktuj się z namiWypełnij formularz zgłoszenia technicznego

Masz problem techniczny? Skontaktuj się z naszymi konsultantami. Aby to zrobić, wypełnij poniższy formularz.


Informujemy, że przetwarzamy Twoje dane zgodnie z RODO i z naszą Polityką prywatności.
Promocje

Baza wiedzy, 4.0 out of 5 based on 2 ratings

Copyright 2015-2018 PCC Polska. Wszystkie prawa zastrzeżone.