WARSZTATY Inventor iLogic

 

Ostatnie warsztaty mechaniczne PCC Polska były poświęcone tematowi Inventor iLogic oraz jego dostosowywaniu pod zaawansowanych użytkowników. Dotyczyły osiągnięcia większej dokładności i wydajności projektowania oraz skrócenia w widoczny sposób czasu wykonywania powtarzalnych zadań, dzięki automatyzacji procesów projektowych. Zapraszamy do zapisania się do biuletynu branżowego, śledzenia naszej strony oraz uczestnictwa w przyszłych warsztatach!

Dla kogo?

Spotkanie przeznaczone było dla zaawansowanych osób pracujących w programie Inventor, oraz dla wszystkich osób pragnących przyśpieszyć i zautomatyzować swoją codzienną pracę w programie.

Inventor iLogic oraz jego dostosowywanie pod zaawansowanych użytkowników

Warsztaty przeznaczone są dla osób pracujących w programie Inventor lub chcących się zapoznać ze sposobami automatyzacji powtarzalnych czynności w codziennej pracy.

Uczestnicy na zajęciach dowiedzą się m.in. w jaki sposób usprawnić prace w programie tworząc szablony dokumentów z polami które będą się automatycznie wypełniały, nowe tabelki i listy zestawieniowe.

PORUSZANE TEMATY:

– automatyzacja opisów dokumentacji wykonawczej i zestawieniowej,

– budowa parametrycznych modeli złożeń,

– wykorzystanie arkuszy Excel w parametryzacji części i zespołów,

– generowanie automatycznych list materiałowych,

– iLogic – projektowanie oparte na regułach.

 

Rejestracja

Rejestracja na warsztaty jest bezpłatna. Warunkiem udziału jest zarejestrowanie się na naszej stronie internetowej, przez elektroniczny formularz zgłoszeniowy + uzyskanie potwierdzenia uczestnictwa. Jedna osoba może zarejestrować się tylko na jedną grupę. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.  Każdy uczestnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem warsztatów.