Menu

Zmiana polityki dostępu do starszych wersji programów

autodesk Zmiana polityki dostępu do starszych wersji programów 3 wersje wstecz na 5 wersji wstecz

Kategoria: Autodesk, Tagi:

Autodesk zmienia swoją politykę dostępu do starszych wersji programów. Zobacz co zyskasz!


Zmiana polityki dostępu do starszych wersji programów

Autodesk zmienia politykę dostępu do starszych wersji oprogramowania w aktywnych subskrypcjach, lub w wersjach wieczystych z aktywnym planem wsparcia. Obecnie jest to zawsze wersja najnowsza i 3 starsze wersje wstecz. Po zmianie od 2 listopada, będzie to również wersja najnowsza ale już 5 wersji wstecz. Jest to spore udogodnienie, w szczególności do projektów, które są długoletnie i często tak bywa przy tworzeniu gier.  Wiele firm korzysta ze swoich pluginów, które nie zawsze są kompatybilne z nowszymi wersjami.

  • BEZ ZMIAN: Klienci nadal mają dostęp do najnowszej wersji swojego produktu i do trzech poprzednich wersji poprzez swoje konto w Autodesk.
  • NOWOŚĆ: Użytkownicy mogą zażądać pobrania starszych dostępnych wersji za pośrednictwem programu Autodesk Virtual Agent (AVA).
  • NOWOŚĆ: Klienci którzy skorzystają z oferty trade-in dla subskrypcji multi-user lub maintenance plan będą teraz mogli uzyskać dostęp do maksymalnie 5 poprzednich wersji zawartych w nowej subskrypcji single-user.

 

Bardzo dobry ruch ze strony Autodesk, że daje nam możliwość dostępu do starszego oprogramowania, które w zależności od projektu może być przydatne!