Menu

Zakończenie cyklu wiosennego Era Inżyniera

Warsztaty Era Inżyniera 2013

Kategoria: Aktualności, Tagi: , ,

W ubiegły piątek ostatnimi warsztatami z Parametryzacji w projektowaniu mechanicznym oraz Projektowania elementów blachowych zakończyliśmy trwający od 12 marca cykl Era Inżyniera – Najlepsze praktyki w Automatyzacji Projektowania

Podczas warsztatów uczestnicy poznali nowe funkcje przyśpieszające i ułatwiające codzienną pracę. Oprócz części teoretycznej uczestnicy szkolenia stosując prezentowane funkcje samodzielnie wykonali model części lub złożenia i dokumentację techniczną ćwicząc na dedykowanych stacjach roboczych HP.


Serdecznie dziękujemy wszystkim za uczestnictwo

Warsztaty cieszyły się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród początkujących jak i zaawansowanych użytkowników 3ds Max. Jednakże z powodu liczby zgłoszeń dużo większej od możliwości naszej sali szkoleniowej mogliśmy ugościć tylko cześć chętnych. Jeśli chcecie otrzymywać jako pierwsi informacje o naszych wydarzeniach zapraszamy do subskrypcji naszego Newslettera lub do śledzenia naszego fan page’a.


Zapraszamy do galerii:

Warsztaty Era Inżyniera


Szkolenia z programu Autodesk Inventor

Dla osób zainteresowanych nauką od podstaw lub poszerzeniem wiedzy na temat oprogramowania Autodesk Inventor proponujemy udział w naszych szkoleniach na poziomie podstawowym lub zaawansowanym. Nowe terminy szkoleń już wkrótce w naszym harmonogramie.


Zamów newsletter


Bądź na bieżąco! Zamów nasz biuletyn branżowy – dwa razy w miesiącu prześlemy informacje z branży oraz szczegóły naszych promocji. Bez spamu. Z możliwością rezygnacji.