Menu

Zajęcia Autodesk University – dostepne on-line i za darmoKategoria: Aktualności, Tagi: , , ,

Ponad 200 prezentacji z zajęć przeprowadzonych podczas Autodesk University 2013 w Las Vegas online dostępnych on-line. Oglądaj i ucz się we własnym tempie.


Bezpłatne materiały i sesje z Autodesk University 2013 kiedy tylko chcesz

Wszyscy fani i użytkownicy Autodesk zainteresowani zajęciami Autodesk University 2013 i posiadający konto Autodesk, już dziś uzyskują dostęp do materiałów informacyjnych i prezentacji z tego wydarzenia – za darmo!

W skład materiałów po tegorocznych AU 2013 w Las Vegas wchodzi cała biblioteka nagrań wideo i materiałów  z ponad 600 zajęć z tematów mechaniki, architektury, grafiki 3D czy ogólnych takich jak certyfikacja lub usługi w chmurze.


Więc nawet, jeśli nie byliśmy w stanie uczestniczyć w konferencji, korzystając z udostępnionych materiałów możemy zwiększyć swoją wiedzę na temat ostatnich najgorętszych tematów, takich jak: chmura, aplikacje mobilne, zarządzania cyklem życia produktu, reality capture, cyfrowe prototypowanie i zrównoważone projektowanie.

AU_class

Jak można uzyskać dostęp do nowych klas?

  1. Zaloguj się na stronie Autodesk University za pomocą konta Autodesk. Jeśli nie masz konta, możesz utworzyć je za pomocą jednego kliknięcia na wideo lub link dot. materiałów informacyjnych.
  2. Idź do Classes on Demand.
  3. Wyszukaj odpowiednią klasę. Filtry klasy zmieniły się w tym roku. Należy zrobić wstępne wyszukiwanie za pomocą pola wyszukiwania zanim wyświetlą się filtry.

Popraw swoje umiejętności, poznaj nowe podejścia, zbadaj nowe technologie w wygodnym dla Ciebie czasie i miejscu!