Menu

Zmiany w polityce upgradów oprogramowania AutodeskKategoria: Aktualności, Tagi: , ,

W listopadzie firma Autodesk poinformowała o planowanych zmianach w polityce Autodesk na rok 2015. Zmiany są istotne, a dotyczyć będą zasad upgrade’u oprogramowania…


INFORMACJA O NADCHODZĄCEJ ZMIANIE POLITYKI AUTODESK

DOTYCZĄCEJ UPGRADE’ÓW  OPROGRAMOWANIA

 

  • Firma Autodesk ogłosiła, że z dniem 1 lutego 2015 kończy się możliwość zakupu aktualizacji (tzw. upgrade ) oprogramowania dla użytkowników licencji nie posiadających subskrypcji.
  • Nadal możliwy będzie tzw. Crossgrade – czyli przejście z aktualnie obowiązującej wersji danego produktu na inny o większej funkcjonalności ( np. z AutoCAD 2014 do Pakietu Product Design Suite 2014,  z 3ds Max 2014 do Entertainment Creation Suite 2014).
  • Wszyscy użytkownicy starszych licencji oprogramowania Autodesk (niż wersja 2014) mają ponad rok od chwili obecnej na podjęcie decyzji o upgrade swoich licencji.
  • Zapraszamy do korzystania z licznych promocji Autodesk i PCC Polska w ciągu najbliższego roku, które umożliwią aktualizację posiadanych licencji po atrakcyjnych cenach.

Zaplanuj niezbędne wydatki na oprogramowanie

Już teraz zaplanuj budżet firmy i wydatki na niezbędny upgrade starych licencji oprogramowania Autodesk. Jeśli chcesz mieć zawsze aktualne oprogramowanie dobrym krokiem jest także zakupienie lub odnowienie Subskrypcji Autodesk.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z PCC Polska – Autoryzowanym Partnerem Autodesk.

KONTAKT