Menu

Wizualizacja kuchni w V-Ray z wykorzystaniem Chaos Cosmos

Wizualizacja kuchni w V-Ray z wykorzystaniem Chaos Cosmos

Kategoria: Architektura, Tagi: , ,

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego tutoriala przygotowanego przez Chaos Group. Tym razem nauczymy się jak sprawnie zrobić wizualizację kuchni.


Wizualizacja kuchni w V-Ray z Chaos Cosmos

Chaos Cosmos to platforma, która oferuje gotowe do użycia modele i środowiska 3D do programów takich jak Autodesk 3ds Max i Blender.

Chaos Cosmos może być wykorzystany w różnych branżach, takich jak przemysł filmowy, telewizyjny, reklamowy, architektura i projektowanie produktów. Dzięki Chaos Cosmos użytkownicy mogą zaoszczędzić czas i wysiłek przy tworzeniu realistycznych scen i modeli 3D, co pozwala na szybsze i bardziej efektywne tworzenie wizualizacji.


Aby wykorzystać Chaos Cosmos do wizualizacji kuchni, można skorzystać z gotowych modeli mebli i akcesoriów kuchennych, które są dostępne w bibliotece Chaos Cosmos. W tutorialu przygotowano wskazówki, jak różne ustawienia kamery polepszają automatycznie całą nasza scenę. Następnie zobaczymy jak przydatne i wartościowe mogą być materiały z gotowej Biblioteki Materiałów. Dodatkowo dowiecie się Państwo jak uzyskać naturalne oświetlenie przy użyciu wielu lamp kopułowych.

Zapoznacie się również, krok po kroku, jak przygotować obraz do renderingu produkcyjnego, wykorzystując potężne możliwości VFB w zakresie postprocessingu, bez konieczności zmiany oprogramowania.

Autor: Anetta Hauzer | PCC Polska