Menu

Weź udział w AutoCAD Video Challenge 2016

Podziel się filmem ze swoją historią dotyczącą oprogramowania AutoCAD i wygraj iPada Pro z roczną licencją AutoCAD 360 Pro.


Konkurs AutoCAD Video Challenge 2016

AutoCAD jest narzędziem, którego prawdopodobnie używasz w pracy każdego dnia. Dlatego na pewno będziesz mieć wiele o nim do opowiedzenia.

Podziel się swoją historią z nami i społecznością AutoCAD. Weź udział w programie AutoCAD Video Challenge 2016 i wygraj Apple iPad Pro z pełną licencją na 1 rok AutoCAD 360 Pro! Termin nadsyłania filmów mija 30 czerwca.Jaki jest Twoje zadanie?

Stworzyć film o sobie i swojej pracy w oprogramowaniu AutoCAD. Podziel się z nami swoją historią o AutoCAD. Nagraj ulubione funkcjonalności AutoCAD, najbardziej ekscytujące projekty wykonane w AutoCAD,  projekty stworzone w AutoCAD, którymi chcesz się pochwalić czy zabawne anegdoty z nim związane. Pokaz jak pracujesz w AutoCAD ze swoim zespołem albo jakie trudności napotykasz. Filmy mogą być krótkie ale ważne żeby były twórcze. Nie oczekujemy jakości Hollywood. Liczy się ciekawy pomysł!


konkurs-AutoCAD Video Challenge


Kto może wziąć udział w AutoCAD Video Challenge 2016?

Wszyscy użytkownicy programu AutoCAD. Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych czy stanowiskowych.


Jakie narzędzia są potrzebne?

Nagraj film czymkolwiek masz pod ręką: smartfonem, aparatem, kamerą video lub oprogramowaniem do nagrywania ekranu (pomoc można znaleźć tutaj: https://creatoracademy.withgoogle.com/creatoracademy/page/education).


Gdzie można przesłać film do AutoCAD Video Challenge 2016?

  • Jeśli masz kanał YouTube lub własne konto Google, można przesyłać wideo właśnie tam i poinformować o publikacji wysyłając link do Autodesk na adres mailowy: julian@videobeat.com
  • Alternatywnie można wysłać plik video bezpośrednio do Autodesk, a oni umieszczą go na dedykowanym kanale YouTube Video Challenge.

Jaka jest nagroda?

Apple iPad Pro z pełną licencją AutoCAD 360 Pro na 1 rok.


Kto jest zwycięzcą?

Zwycięża ten użytkownik, którego film zdobędzie najwięcej wyświetleń na YouTube i polubień w lipcu. Dlatego korzystaj z możliwości i promuj swój film wśród znajomych poprzez sieć i social media.


Ważne informacje:

  • Termin nadsyłania prac: 31 sierpnia 2016
  • Rozpoczęcie konkursu: 01 wrześniaa 2016
  • Należy przesłać film o jasnym i odrębnym tytule, a także właściwy opis i tagi (tagi obejmują również #whatsyourstory w tytule i opisie). Wszystkie filmy będą publikowane na playliście na oficjalnym kanale YouTube AutoCAD!