Menu

Webinarium Autodesk: efekty specjalne do serialu „Kości” w 3ds MaxKategoria: 3ds Max, Tagi: , , , ,

 Zapisz się na webinar i poznaj jak studio LOOK Effects planuje i tworzy efekty wizualne do popularnego serialu telewizyjnego FOX – „Kości”


Od momentu powstania międzynarodowego popularnego serialu telewizyjnego „Bones„, LOOK Effects ściśle współpracowało z zespołem kreatywnym serialu aby zaplanować i stworzyć wszystkie efekty wizualne za pomocą programu Autodesk ® 3ds Max ®. Obecnie w środku sezonu dziewiątego LOOK Effects nadal przeobraża Los Angeles w Waszyngton; zamienia plan filmowy w wielkie sale Instytutu Jeffersona; tworzy zmienną pogodę w dowolnej lokalizacji na terenie USA.


Christian_Cardona_profile_picMichael_Capton_profile_pic


Podczas webinaru VFX Supervisor Christian Cardona i 3D Supervisor, Michael Capton, omawiać będą jak LOOK Effects tworzy efekty wizualne dla ponad 22 odcinków rocznie. Następnie Michael podzieli się opisem nominowanej do Nagrody VES sekwencji tornada z sezonu siódmego.


Szczegóły

Wtorek, 28 stycznia 2014, godz 16-17

Webinar tylko w języku angielskim. Rejestracja poprzez stronę Autodesk


Zamów newsletter


Bądź na bieżąco! Zamów nasz biuletyn branżowy – raz w miesiącu prześlemy informacje z branży oraz szczegóły naszych promocji. Bez spamu.  Z możliwością rezygnacji.


[easy_contact_forms fid=13]