Menu

Webinar Maya Sugar Rush z Rolandem ReyeremKategoria: Aktualności, Tagi: , , ,

Dołącz do nas w najbliższy piątek podczas bezpłatnego webinarium prowadzonego przez Rolanda Reyera – eksperta Technicznego od Autodesk Maya. Poznaj największe poprawki i dodatki wprowadzone w wersjach 2014-2017 Autodesk Maya!


Webinar Maya Sugar Rush

Maya jest potężnym narzędziem, które jest stale dopracowywane . W ciągu ostatnich lat Maya uległa znaczącym zmianom. Istniejące funkcje zostały poprawione, dodano wiele nowych. Cześć menu została usunięte lu połączona, zmieniono kolejność, a interfejs użytkownika został przeprojektowany. Ten webinar pokazuje największe z ulepszeń i dodatków w wersjach 2014-2017.KTO POWINIEN WZIĄĆ UDZIAŁ? maya-2017-badge-128px

Wszyscy, którzy posiadają Autodesk Maya – obecne lub przeszłe wersje.
Ale także każdy, kto jest zainteresowany Maya i chciałby dowiedzieć się o niej więcej.

Nie przegap, zarejestruj się już dziś!

ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ >> 

SZCZEGÓŁY WYDARZENIA: roland

Maya Sugar rush Webinar
Kiedy: 14 października 2016
Czas: 14.00 – 15.00 CET
Lokalizacja: online

Prowadzący:  Roland Reyer, Specjalista techniczny Maya Autodesk


O PROWADZĄCYM:

Roland Reyer rozpoczął swoją karierę w 1992 roku jako inżynieraplikacji w Wavefront Technologies GmbH w Niemczech. Stał się ekspertem w branży dla całego portfolio produktów Wavefront Technologies, później Alias | Wavefront, Autodesk Alias i wreszcie M&E. Jako specjalista aplikacji testuje, szkoli i prezentuje oprogramowanie Autodesk Maya od pierwszej wersji, jaka powstała na początkuObecnie z ponad 20 letnim doświadczeniem na rynku produktów Roland jest  specjalistą do spraw Maya, MotionBuilder Mudbox w całej Europie.

ZAPRASZAMY!