Menu

Warsztaty Inventor – Tworzenie nigdy nie było tak proste

PCC Polska z siedzibą we Wrocławiu zaprasza wszystkie osoby związane z procesem projektowania produktu na bezpłatne warsztaty z oprogramowania Inventor dla początkujących i zaawansowanych.Autodesk Inventor przenosi projektantów z 3D w świat Prototypowania Cyfrowego zapewniając łatwe w użyciu narzędzia 3D do tworzenia konstrukcji mechanicznych i oprzyrządowania, które pomagają w projektowaniu, tworzeniu dokumentacji, wizualizacji i symulacji cyfrowych prototypów.

Pracujesz w AutoCAD lub tworzysz dokumentacje techniczne? A może już projektujesz w Autodesk Inventor ale chcesz odświeżyć lub uzupełnić swoją wiedzę z zakresu nowych funkcjonalności? Przybliżymy Państwu wspomniane powyżej narzędzia i funkcje oprogramowania Inventor dzięki bezpłatnym warsztatom w kwietniu.

Termin: 11 kwietnia i 18 kwietnia 2016
Miejsce: Autoryzowane Centrum Szkoleniowe Autodesk – PCC Polska – Wrocław, ul. Kościerzyńska 10 


Podczas warsztatów uczestnicy będą mieli możliwość zapoznania się z najnowszymi funkcjami oprogramowania Inventor oraz wykonania wielu ćwiczeń praktycznych dostosowanych do stopnia znajomości programu.

PRZYKŁADOWE PORUSZANE ZAGADNIENIA:

Modelowanie w Inventorze – istota cyfrowego prototypowania.
– Wymiana danych pomiędzy AutoCAD i Inventor. Używanie modeli 3D w procesie tworzenia rysunków w AutoCAD. Wykorzystywanie rysunków AutoCAD w projektowaniu 3D w Inventorze.
Wykorzystywanie modeli 3D w dowolnym formacie w Inventorze. Praca na projektach tworzonych w oprogramowaniu konkurencyjnym w Inventorze.
Nowe metody połączeń w Inventorze – wykorzystanie ich w Symulacji Dynamicznej.
Edycja bezpośrednia – szybkie zmiany w projekcie bez względu na pochodzenie modeli.
Projektowanie blach z użyciem wielobryłowości, szybkie generowanie szablonów dxf.
Optymalizacja kształtu MES.
ForceEffect, ForceEffect Motion– kontrola poprawności funkcjonowania ruchomych zespołów mechanicznych na urządzeniach mobilnych.
Wizualizacja projektów 3D w Showcase.


JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W WARSZTACIE??

Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne. Ilość miejsc jest ograniczona – warunkiem uczestnictwa jest wysłanie zgłoszenia i uzyskanie potwierdzenia uczestnictwa.

SZCZEGÓŁY I REJESTRACJA >> 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!