Menu

Warsztat Inventor na konferencji „Przyszłość tworzenia 2.0”

Już za dwa tygodnie konferencja „Przyszłość Tworzenia 2.0” a na niej warsztat dla konstruktorów, projektantów, inżynierów – „Inventor – tworzenie nigdy nie było tak proste”! Dowiesz się jak pracować na danych 3D pochodzących z innych systemów CAD, jak przygotować się do modelowania powierzchniowego, jak zrobić dokumentację etapów montażu oraz wiele więcej, sprawdź sam!


Warsztat dla konstruktorów, projektantów, inżynierów już 17 października na konferencji „Przyszłość tworzenia 2.0”!

Podczas konferencji „Przyszłość Tworzenia 2.0” zorganizowano prelekcje oraz warsztaty dla branż: mediowej, mechanicznej oraz architektonicznej. Zapraszamy do zapoznania się z warsztatem przeznaczonym dla konstruktorów, projektantów, inżynierów, czyli „Inventor – tworzenie nigdy nie było tak proste”.

Warsztat utworzony w ramach ścieżki mechanicznej odbędzie się w godzinach 12:30 – 14:15.
Poprowadzi go: Tomasz Jarmuszczak – współzałożyciel firmy PCC Polska, specjalista ds. technicznych w firmie i inżynier aplikacji Inventor, z wykształcenia mechanik po Politechnice Wrocławskiej, od ponad 20 lat zajmujący się produktami Autodesk dla inżynierii mechanicznej i przemysłu.

Podczas zajęć prowadzący poruszy zagadnienia obejmujące pracę na danych 3D pochodzących z innych systemów CAD – narzędzia, pracy, sposoby wykorzystania obcych danych. Pokaże jak stworzyć gniazdo, jak zrobić odcisk modelu w formie, w jaki sposób przygotować się do modelowania powierzchniowego. Dodatkowo poruszy tematykę tworzenia dokumentacji etapów montażu, pracowania z danymi DWG oraz opowie o nowych funkcjach i usprawnieniach oprogramowania Inventor Professional 2018.

rejw4


Jaka jest cena udziału w warsztatach?

Zajęcia pod okiem specjalisty to jedyne 99zł, spiesz się – miejsce na warsztatach w tak atrakcyjnej cenie zakupisz jedynie do 9 października, później koszt wzrasta do 149zł.

button warsztat

Dla przypomnienia!
W ramach konferencji utworzone zostały 3 ścieżki tematyczne:

  • wizualizacyjna
  • gamedev
  • mechaniczna

Każdy znajdzie coś dla siebie, zapraszamy!

Spiesz się! Do wydarzenia coraz mniej czasu, konferencja w części prelekcyjnej jest bezpłatna, a liczba miejsc – ograniczona!

Jeszcze dziś zapoznaj się z agendą i zarejestruj się pod adresem przyszlosctworzenia.com