Menu

Warsztat Fusion 360 na konferencji „Przyszłość tworzenia 2.0”Kategoria: Aktualności, Tagi: , , ,

Już za dwa tygodnie konferencja „Przyszłość Tworzenia 2.0” a na niej warsztat dla konstruktorów, projektantów, inżynierów – „Fusion 360 – od koncepcji do produkcji”! Poszerz swoje umiejętności w oprogramowaniu Fusion 360, na warsztatach poznasz modelowanie za pomocą t-splines, modelowanie bryłowe, wykonasz rendering oraz podstawowe symulacje wytrzymałościowe. 


Warsztat dla konstruktorów, projektantów, inżynierów już 17 października na konferencji „Przyszłość tworzenia 2.0”!

Podczas konferencji „Przyszłość Tworzenia 2.0” zorganizowano prelekcje oraz warsztaty dla branż: mediowej, mechanicznej oraz architektonicznej. Zapraszamy do zapoznania się z warsztatem przeznaczonym dla konstruktorów, projektantów, inżynierów, czyli „Fusion 360 – od koncepcji do produkcji”.

Warsztat utworzony w ramach ścieżki mechanicznej odbędzie się w godzinach 10:30 – 12:15.
Poprowadzą go:

  • Jakub Piwowar – inżynier ds. Techniczno-Handlowych w firmie PCC Polska, prowadzący warsztaty z programu Autodek Fusion 360 w Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym Autodesk we Wrocławiu.
  • Sławomir Drążkiewicz – pasjonat nowoczesnych technologii związany z branżą IT od 7 lat (między innymi z największą polską korporacją IT – Comarch oraz liderem rozwiązań CAD – Autodesk), mający za sobą liczne wystąpienia, publikacje, szkoleniowiec prowadzący warsztaty i szkolenia dla użytkowników zaawansowanych aplikacji inżynierskich.
  • Bartosz Kowalski – inżynier sprzedaży z doświadczeniem w konstrukcji maszyn, od 2014 roku ściśle związany z branżą druku 3D, Absolwent Wydziału Mechanicznego Politechniki Wrocławskiej.
  • Roman Broda – pasjonat technologii użytkowych, od 2014 roku związany z technologiami przyrostowymi, Absolwent Mechaniki i Budowy Maszyn Politechniki Śląskiej.

Podczas zajęć prowadzący poruszą zagadnienia obejmujące modelowanie za pomocą t-splines, modelowanie bryłowe, uczestnicy wykonają rendering i podstawowe symulacje wytrzymałościowe pod okiem najlepszych specjalistów.

rejw3


Jaka jest cena udziału w warsztatach?

Zajęcia pod okiem specjalistów to jedyne 99zł, spiesz się – miejsce na warsztatach w tak atrakcyjnej cenie zakupisz jedynie do 9 października, później koszt wzrasta do 149zł.

button warsztat

Dla przypomnienia!
W ramach konferencji utworzone zostały 3 ścieżki tematyczne:

  • wizualizacyjna
  • gamedev
  • mechaniczna

Każdy znajdzie coś dla siebie, zapraszamy!

Spiesz się! Do wydarzenia coraz mniej czasu, konferencja w części prelekcyjnej jest bezpłatna, a liczba miejsc – ograniczona!

Jeszcze dziś zapoznaj się z agendą i zarejestruj się pod adresem przyszlosctworzenia.com