Menu

Silniki renderujące dla bardziej wymagających

wolnosc tworzeniaPasjonujesz się tworzeniem animacji lub wizualizacją produktową?

Prezentuj swoje projekty w profesjonalny sposób. Popraw wydajność pracy nad wizualizacjami 3D dzięki nowoczesnym silnikom renderującym.


Prowadzisz firmę zajmującą się tworzeniem gier, animacji lub wizualizacji produktowej. W swojej pracy na pewno co dzień przedstawiasz swoje wizje i projekty za pomocą modeli 3D. Kreując nowe produkty czy rzeczywistości  z pewnością zwracasz uwagę na to aby jedynym ograniczeniem była Twoja wyobraźnia a nie oprogramowanie. Ale czy tak jest rzeczywiście?

Twój sukces jest naszym priorytetem i chcemy pomóc Ci go osiągnąć – dołącz do naszych klientów, dla których inwestycja w profesjonalny silnik renderujący to czysty zysk. A różnicę w pracy zobaczysz gołym okiem.

Skorzystaj z pomocy PCC Polska – największego dostawcy produktów Autodesk w branży Media&Entertainment na terenie Polski, Czech i Słowacji w ciągu ostatnich lat. Ponadto w 2014 roku zostaliśmy docenieni za wybitne osiągnięcia w dziedzinie dostarczania i wdrażania rozwiązań dla branży grafiki, wizualizacji i animacji 3D w Polsce – zaufały nam już setki klientów!


Cenisz wolność w generowaniu najwyższej jakości obrazów? Wybieraj spośród najlepszych silników renderujących:

 

NASZ NR 1: V-Ray

 

v-ray-chaos

 Jeden z najbardziej popularnych silników renderujących na świecie

  • Każda kolejna wydana wersja jest o wiele szybsza niż poprzednia.
  • Pozwala na renederowanie wyjatkowo realistycznych wizualizacji produktów i przestrzeni, zapierających dech w piersi.
  • Nowe Shadery, lepsze renderowanie włosów, funkcjonalność VRmat,  renderowane za pomoca maski, rendering sieciowy.
  • Działa w trzech trybach dopasowanych do twoich umiejętności: podstawowy, zaawansowany i ekspert.
  • Daje możliwość renderingu progresywnego tak jak w V-Ray RT, rebderowanie w CPU i nieustannie rozbudowywany jest rendering GPU. Opracowany został także innowacyjny rendering hybrydowy, w którym procesor i karta graficzna współpracują przy generowaniu obrazu.
  • Udostępnia obszerną bibliotekę modeli przedmiotów oraz elementów otoczenia, gotowych do wykorzystania we własnych projektach.
  • Obecnie dostępny w postaci licencjie all-in-one umożliwiającej pobranie i instalację dowolnego rodzaju silnika np. V-Ray for 3ds Max, V-Ray for SketchUp, itp.)

  Więcej o V-Ray >>


SUPER CENA!
V-Ray Solo - licencja na 1 rok
-10%
Cena:
1 769,82 zł netto
409,32 € netto
SUPER CENA!
V-Ray Premium - licencja na 1 rok
-10%
Cena:
2 563,67 zł netto
592,92 € netto

 

NASZ NR 2: Maxwell Render

 

maxwell-render-oswietlenie-material-light

Godna alternatywa dla V-Ray, z rodziny „unbiased renderer”

 • Doskonale przystosowany do wizualizacji 3D w projektowaniu, a także w tworzeniu filmów, animacji i efektów specjalnych.
 • Symulator światła i aparatu fotograficznego, nie używa żadnych sztuczek i przybliżeń w obliczeniach – symuluje prawdziwe światło.
 • Nowy prosty edytor materiałów, obsługa OpenSubdiv opracowanego przez firmę Pixar, realistyczne powierzchnie oceanu i fal.
 • Pozwala tworzyć wyjątkowo naturalne fotorealistyczne obrazy w maksymalnie którkim czasie.

*Aplikacja posiada plug-in do 16 platform 3D CAD takich jak 3ds Max, Maya, Softimage, Revit, After Effects, ArchiCAD czy NUKE. A dla wszystkich platform, które nie są obsługiwane bezpośrednio istnieje możliwość zaimportowania sceny do Maxwell Studio. Po więcej informacji skonktakuj się z naszym pracownikiem.

Więcej o Maxwell Render>>Maxwell Render 5 Node-Locked - 1 licencja
Cena:
2 140,28 zł netto
495,00 € netto
Maxwell Render 5 Floating - 1 licencja
Cena:
3 005,04 zł netto
695,00 € netto

 

NASZ NR 3: Corona Renderer

 

Corona 9 dla 3ds Max i Cinema 4D 1

Wydajne oprogramowanie do renderingu 3D

 • Ceniony za swoją stosunkowo prostą obsługę w porównaniu do niektórych innych silników renderujących. Dzięki temu jest popularny wśród zarówno doświadczonych artystów, jak i osób zaczynających swoją przygodę z renderowaniem.
 • Jedną z cech wyróżniających Corona Renderer jest możliwość dynamicznego renderowania światła, co pozwala na uzyskanie bardziej realistycznych efektów oświetleniowych.
 • Zintegrowany z popularnymi programami do tworzenia grafiki komputerowej, takimi jak 3ds Max, Cinema 4D czy SketchUp, co ułatwia jego stosowanie w różnych projektach.
 • Często wybierany przez artystów i profesjonalistów w branży wizualizacji architektonicznej, projektowania produktów czy filmów animowanych.

Węcej o Silnku renderujacym corona Renderer >>SUPER CENA!
Corona Renderer 11 Solo dla 3ds Max, Cinema 4D - licencja na 1 rok
Cena:
1 551,38 zł netto
358,80 € netto
SUPER CENA!
Corona Renderer 11 Premium dla 3ds Max, Cinema 4D - licencja na 1 rok
Cena:
1 966,46 zł netto
454,80 € netto

 

CHCESZ WIĘCEJ??

INNE PRZYDATNE PRODUKTY 

Więcej produktów dla Ciebie, takich jak oprogramowanie do tworzenia modeli 3D czy oprogramowanie do symulacji płynów znajdziesz w naszym dziale Grafika 3D lub bezposrednio w sklepie na dziale Silniki rendredrujące >>. Natomiast jeśli szukasz rozwiązań dedykowanych Game Developerom to zapraszamy do działu dla twórców gier.


BAZA WIEDZY
PCC Polska na swoich stronach udostępnia Ci bazę wiedzy zawierającą mnóstwo przydatnych informacji i porad w przystępnej formie newsów, instrukcji krok po kroku czy filmów, także w języku polskim. Materiały te pozwolą Ci w wolnej chwili samodzielnie nauczyć się korzystać z produktów i usług.

ZOBACZ MATERIAŁY >>


POMOC TECHNICZNA
Swoim klientom PCC Polska świadczy usługi zdalnej pomocy technicznej, udzielanej przez specjalistów wsparcia produktowego, dotyczące instalacji i konfiguracji oprogramowania. Możesz dodatkowo rozszerzyć zakres pomocy technicznej dopasowując go do swoich potrzeb i budżetu. Poza wsparciem technicznym oferujemy także możliwość wyszukania i konfiguracji odpowiedniego sprzętu oraz świadczymy usługi doradcze i wdrożeniowe. Wszystko aby zwiększyć Twoją produktywność i zminimalizować czas wdrażania nowych rozwiązań.


SZKOLENIA
PCC Polska jest Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym Autodesk. Zapraszamy na nasze kilkudniowe szkolenia, które umożliwiają bardziej efektywne używanie produktów Autodesk czy ChaosGroup. Dowiedz się więcej o rodzajach szkoleń organizowanych przez PCC Polska wchodząc na stronę poświęconą szkoleniom lub kliknij w button poniżej by przejść bezpośrednio do harmonogramu i sprawdzić najbliższe szkolenia.

ZOBACZ HARMONOGRAM >>


NEWSY I TIPSY
Jeśli chcesz być na bierząco z nowościami, promocjami czy poradami technicznymi zapisz się na subskrypcję biuletynu branżowego. Otrzymasz go raz w miesiącu na adres skrzynki mailowej podany przy rejestracji.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER >>Zapytanie ofertowe

Skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci przygotują optymalną ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb.  Informujemy, że przetwarzamy Twoje dane zgodnie z RODO i z naszą Polityką prywatności.
  Please prove you are human by selecting the cup.


  Promocje