Silniki renderujące dla bardziej wymagających

wolnosc tworzeniaPasjonujesz się tworzeniem animacji lub wizualizacją produktową?

Prezentuj swoje projekty w profesjonalny sposób. Popraw wydajność pracy nad wizualizacjami 3D dzięki nowoczesnym silnikom renderującym.


Prowadzisz firmę zajmującą się tworzeniem gier, animacji lub wizualizacji produktowej. W swojej pracy na pewno co dzień przedstawiasz swoje wizje i projekty za pomocą modeli 3D. Kreując nowe produkty czy rzeczywistości  z pewnością zwracasz uwagę na to aby jedynym ograniczeniem była Twoja wyobraźnia a nie oprogramowanie. Ale czy tak jest rzeczywiście?

Twój sukces jest naszym priorytetem i chcemy pomóc Ci go osiągnąć – dołącz do naszych klientów, dla których inwestycja w profesjonalny silnik renderujący to czysty zysk. A różnicę w pracy zobaczysz gołym okiem.

Skorzystaj z pomocy PCC Polska – największego dostawcy produktów Autodesk w branży Media&Entertainment na terenie Polski, Czech i Słowacji w ciągu ostatnich lat. Ponadto w 2014 roku zostaliśmy docenieni za wybitne osiągnięcia w dziedzinie dostarczania i wdrażania rozwiązań dla branży grafiki, wizualizacji i animacji 3D w Polsce – zaufały nam już setki klientów!


logotypy-rendery


Cenisz wolność w generowaniu najwyższej jakości obrazów? Wybieraj spośród najlepszych silników renderujących:

 

NASZ NR 1: V-Ray 3.0

Najpopularniejszy silnik renderujący na świecie

 • Pięciokrotnie szybszy w porównaniu z pierwszą wersją.
 • Pozwala na renederowanie wyjatkowo realistycznych wizualizacji produktów i przestrzeni, zapierających dech w piersi.
 • Nowe Shadery, lepsze renderowanie włosów, funkcjonalność VRmat,  renderowane za pomoca maski, rendering sieciowy.
 • Działa w trzech trybach dopasowanych do twoich umiejętności: podstawowy, zaawansowany i ekspert.
 • Daje możliwość renderingu progresywnego tak jak w V-Ray RT, nieustannie rozbudowywany jest rendering GPU.
V-ray_3dsMax_mini kopia V-ray_Maya_mini kopia V-ray_Softimage_mini kopia
  KUP TERAZ   KUP TERAZ   KUP TERAZ

* w ofercie mamy również silnik V-Ray dla takich programów jak Sketch-up, Rhino czy Blender. Po wiecej informacji skontaktuj się z naszm pracownikiem.

  Więcej o V-Ray >>


NASZ NR 2: Maxwell Render

Godna alternatywa dla V-Ray, z rodziny „unbiased renderer”

 • Doskonale przystosowany do wizualizacji 3D w projektowaniu, a także w tworzeniu filmów, animacji i efektów specjalnych.
 • Symulator światła i aparatu fotograficznego, nie używa żadnych sztuczek i przybliżeń w obliczeniach – symuluje prawdziwe światło.
 • Nowy prosty edytor materiałów, obsługa OpenSubdiv opracowanego przez firmę Pixar, realistyczne powierzchnie oceanu i fal.
 • Pozwala tworzyć wyjątkowo naturalne fotorealistyczne obrazy w maksymalnie którkim czasie.
maxwell_render3.2 maxwell-render_sieciowa maxwell_for_sketchup
  KUP TERAZ   KUP TERAZ SPYTAJ O OFERTĘ

*Aplikacja posiada plug-in do 16 platform 3D CAD takich jak 3ds Max, Maya, Softimage, Revit, After Effects, ArchiCAD czy NUKE. A dla wszystkich platform, które nie są obsługiwane bezpośrednio istnieje możliwość zaimportowania sceny do Maxwell Studio. Po więcej informacji skonktakuj się z naszym pracownikiem.

Więcej o Maxwell Render>>


NASZ NR 3: Mental Ray

Wydajne oprogramowanie do renderingu 3D

 • Używany przez profesjonalistów z branży od ponad 25 lat.
 • Doskonały do tworzenia renderingów  do pełnometrażowych fabularnych animacji oraz gier.
 • Umożliwia artystom tworzenie wszelkich możliwych efektów wizualnych dzięki połączeniu zaawansowanej GI z pełną programowalnością.
 • Wykorzystuje  technikę śledzenia promieni  – w skali dokładności od stylizowanej do fotorealistycznej.
 • Oszczędność czasu podczas produkcji wysokiej jakości, wydajnych renderingów.
 • Technologia do renderowania 3D Mental Ray współpracuje z aplikacjami Autodesk: Maya, 3ds Max, Softimage.

Węcej o Mental Ray >>

mental-ray kopia
KUP TERAZ


CHCESZ WIĘCEJ??

INNE PRZYDATNE PRODUKTY 

Więcej produktów dla Ciebie, takich jak oprogramowanie do tworzenia modeli 3D czy oprogramowanie do symulacji płynów znajdziesz w naszym dziale Grafika 3D. Natomiast jeśli szukasz rozwiązań dedykowanych Game Developerom to zapraszamy do działu dla twórców gier.


BAZA WIEDZY
PCC Polska na swoich stronach udostępnia Ci bazę wiedzy zawierającą mnóstwo przydatnych informacji i porad w przystępnej formie newsów, instrukcji krok po kroku czy filmów, także w języku polskim. Materiały te pozwolą Ci w wolnej chwili samodzielnie nauczyć się korzystać z produktów i usług.

ZOBACZ MATERIAŁY >>


POMOC TECHNICZNA
Swoim klientom PCC Polska świadczy usługi zdalnej pomocy technicznej, udzielanej przez specjalistów wsparcia produktowego, dotyczące instalacji i konfiguracji oprogramowania. Możesz dodatkowo rozszerzyć zakres pomocy technicznej dopasowując go do swoich potrzeb i budżetu. Poza wsparciem technicznym oferujemy także możliwość wyszukania i konfiguracji odpowiedniego sprzętu oraz świadczymy usługi doradcze i wdrożeniowe. Wszystko aby zwiększyć Twoją produktywność i zminimalizować czas wdrażania nowych rozwiązań.


SZKOLENIA
PCC Polska jest Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym Autodesk. Zapraszamy na nasze kilkudniowe szkolenia, które umożliwiają bardziej efektywne używanie produktów Autodesk czy ChaosGroup. Dowiedz się więcej o rodzajach szkoleń organizowanych przez PCC Polska wchodząc na stronę poświęconą szkoleniom lub kliknij w button poniżej by przejść bezpośrednio do harmonogramu i sprawdzić najbliższe szkolenia.

ZOBACZ HARMONOGRAM >>


NEWSY I TIPSY
Jeśli chcesz być na bierząco z nowościami, promocjami czy poradami technicznymi zapisz się na subskrypcję biuletynu branżowego. Otrzymasz go raz w miesiącu na adres skrzynki mailowej podany przy rejestracji.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER >> 

Zapytanie ofertowe

Skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci przygotują optymalną ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb.


[easy_contact_forms fid=27]


Promocje