Shotgun software – program do zarządzania projektami

Shotgun softwareDlaczego warto korzystać z oprogramowania Shotgun?

Program Autodesk Shotgun służy do zarządzanie produkcją i procesami twórczymi w branży filmowej, gier i efektów specjalnych. Dosłownie pomaga w niwelowaniu bałaganu w firmie. Jak wiemy czas to pieniądz i nawet każda minuta jest na wagę złota. A każde nawet przeszukiwanie emaila w poszukiwaniu potrzebnego pliku czy zaleceń dotyczących danego aspektu projektu, to ogromna strata czasu w globalnej skali całego projektu. Czy nie lepiej mieć wszystko pod ręką i mieć kontrolę nad procesem twórczym na bieżąco?

Shotgun to oparte na chmurze rozwiązanie do przeglądania i śledzenia produkcji dla zespołów od efektów wizualnych, czy animacji i gier, które pomaga zmaksymalizować wydajność, rozszerzyć możliwości biznesowe i zwiększyć możliwości twórcze.

Shotgun Software opis programu

1. Większa wydajność pracy

Efektywne planowanie dzięki zaawansowanym możliwościom śledzenia, harmonogramowania i raportowania.

Raporty, harmonogramy i dane projektowe w czasie rzeczywistym pomagają efektywnie zarządzać czasem Twojego zespołu. Przegląd kontekstowy i adnotacje na ekranie pomagają iterować twórcom, minimalizując przy tym nieporozumienia. Bezpośredni dostęp do kreatywnych narzędzi skupia uwagę zespołów na kończeniu rozliczanych projektów, zamiast na spotkaniach na ich temat.

Shotgun Software do czego służy program grafik pracy


2. Nowe możliwości biznesowe

To przede wszystkim eliminacja przeszkód technologicznych wstrzymujących udział w przetargach. Shotgun zapewnia łatwy dostęp do poprzednich projektów dlatego pomaga w szacowaniu czasu i planowaniu ilości zespołu, abyś mógł wygrywać i dostarczać nowe projekty z większą pewnością.

Shotgun, jako program chmurowy, jest w pełni skalowalny. Pozwala to na dopasowanie do każdego studia, niezależnie od jego obecnej wielkości. Shotgun to także ochrona aktywów klienta, dzięki światowym klasy zabezpieczeniom i poziomom ochrony zasobów.

Shotgun Software do czego służy program widok zadań


3. Optymalizacja zasobów

Przejrzystość i zawsze aktualny widok precyzyjnych informacji.

Shotgun pozwala interesariuszom, z całego świata, być na bieżąco dzięki aktualnym raportom, które także Tobie pomogą lepiej planować pracę i podejmować szybsze decyzje. Interesariusze mogą przeglądać i przekazywać informacje zwrotne z dowolnego urządzenia i lokalizacji, utrzymując projekty na dobrej drodze i bez przestojów. Specjalnie zaprojektowane narzędzia dla artystów, szefów działów i deweloperów pozwalają zespołom na całym świecie pracować z tymi samymi, scentralizowanymi zasobami i informacjami.

Shotgun Software do czego służy program dodawanie członków zespołu


4. Więcej czasu na kreatywność

Artyści mogą skoncentrować się na tworzeniu zamiast na sprawach organizacyjnych.

Zarządzanie plikami i zadaniami odbywa się w jednym miejscu. Nie jest rozproszone na kilka narzędzi, dzięki czemu artyści mogą skoncentrować się na pracy twórczej. Wspólna, jedna platforma zapewnia artystom dostęp do najnowszych wersji i notatek, co skutkuje mniejszą liczbą błędów. Adnotacje na ekranie i komentarze są zawsze powiązane z odpowiednią wersją. W pełni zintegrowany odtwarzacz RV umożliwia dostęp do klatek o wysokiej rozdzielczości, porównanie wielu wersji i szybkie odtwarzanie z lokalnych multimediów.

Shotgun stworzyły osoby, które pracowały w branży i spotkały się z problemem komunikacji w firmie. Program od razu został doceniony, ale twórcy nie spoczęli na laurach i jest wciąż rozwijany. Często przeprowadzane są konferencje, spotkania i ankiety. Twórcy słuchają społeczności i Shotgun jest rozbudowywany i poprawiany w odpowiednim kierunku. Liczby mówią samie za siebie i jaka to jest skala, bo ostatnia ankieta była robiona w 130 firmach i łącznie około 21tys artystów wzięło w niej udział.


Obejrzyj przygotowane przez nas tutoriale jak zacząć swój pierwszy projekt w programie Shotgun:

 


Zajrzyj za kulisty pracy z programem Shotgun! Dzięki niemu największe studia tworzyły takie superprodukcje, jak:

 

 

Przejdź do sklepu
Zapisz się na newsletter
Skontaktuj się z nami

Wymagania systemowe programu Shotgun


Shotgun działa na następujących systemach operacyjnych:

System operacyjny
  • Windows XP/Vista/7/8/10
  • macOS 10.6+
  • Linux 64 bit CentOS 5/6, and Fedora 15+

Ile kosztuje licencja Shotgun?

Cena programu zależy od jego wersji, ilości zamówionych sztuk oraz rabatów, jakie jesteśmy w danym momencie zaoferować. Wdrożenie programu może wymagać także konsultacji – zachęcamy do kontaktu z nami w tej sprawie, gdyż jesteśmy oficjalnym, certyfikowanym przez Autodesk, wdrożeniowcem programu Shotgun!

cena
Sprawdź cenę programu Shotgun
kontakt
Zapytaj o ofertę naszych doradców
promocja
Sprawdź inne promocje na sklepie


Dlaczego warto?

Jesteśmy na rynku od 2002 roku i w tym czasie współpracowaliśmy już z ponad dwoma tysiącami klientów. Jako Autodesk Gold Partner jesteśmy w stanie zaoferować Państwu atrakcyjną i konkurencyjną ofertę.


Obejrzyj film o programie Shotgun:

Zapytanie ofertowe

Skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci przygotują optymalną ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb.


Informujemy, że przetwarzamy Twoje dane zgodnie z RODO i z naszą Polityką prywatności.Promocje

Shotgun software - program do zarządzania projektami, 5.0 out of 5 based on 1 rating