Menu

Rozszerz swoje umiejętności dzięki Fusion 360 Extensions

Rozszerzenia Fusion 360

Zobacz jak rozszerzenia Fusion 360, działajace na jednej platformie, odblokowują zaawansowane możliwości i usprawniają przepływ prac.

Zyskaj nowych klientów i zdobywaj więcej zleceń dzięki intuicyjnym, zaawansowanym narzędziom do projektowania, produkcji i współpracy Fusion 360.

  Warianty i ceny   Kontakt z doradcą  

Poznaj Rozszerzenia Fusion 360

PROMOCJA | Zaoszczędź 33% na Fusion 360 przy zakupie 3 sztuk. Oferta ograniczona czasowo. SKORZYSTAJ TERAZ >>


Rozszerzenia Fusion 360 do projektowania produktów

 

Fusion 360 – Product Design Extension

Dodatek do Fusion 360 dla projektantów produktów: sprawdzaj swoje nietypowe pomysły i optymalizuj projekty biorąc pod rozwagę różne materiały i techniki produkcyjne.

▶️ Sprawdź cenę dodatku

Fusion 360 – Generative Design Extension

Generuj różne warianty modelu i kształty w oparciu o obciążania i funkcje detalu, uwzględniając technologie produkcji jak obrabiarka 3 osiowa, 5-cio osiowa, druk 3D, itp.

▶️ Sprawdź cenę dodatku

Fusion 360 – Simulation Extension

Zestaw analiz symulacyjnych, które ułatwiają sprawdzenie czy projekt 3D nadaje się do wytwarzania lub w jaki sposób będzie się zachowywać w rzeczywistych warunkach.

▶️ Sprawdź cenę dodatku


 

Rozszerzenia Fusion 360 do wytwarzania produktów

 

Fusion 360 – Nesting&Fabrication Extension

Narzędzia wspomagające fabryki i warsztaty w zakresie mechaniki i produkcji np. zagnieżdżanie komponentów, generowanie plików DXF dla wycinarek laserem, wodą, plazmą.

▶️ Sprawdź cenę dodatku

Fusion 360 – Machining Extension

Dzięki zaawansowanym technologiom produkcyjnym i automatyzacji zwiększysz prędkość produkcji, zyskując jednocześnie większą kontrolę nad maszyną i procesami.

▶️ Sprawdź cenę dodatku

Fusion 360 – Additive Build Extension

Skorzystaj ze specjalnego dodatku do programu Fusion 360 ułatwiającego druk 3D metodą MPBF – stapiania proszku metalowego (druk 3D w technologii przyrostowej).

▶️ Sprawdź cenę dodatku


 

Rozszerzenia Fusion 360 do zarządzania danymi i współpracy

 

Fusion 360 – Manage Extension

Zawiera odatkowe funkcje zarządzania danymi i zarządzaj zmianami projektu na dowolnym etapie produkcji. Wieksza kontrola nad projektem, porządkuje pracę i pozwala zaoszczędzić czas.

▶️ Sprawdź cenę dodatku

Fusion 360 – Team & Team Participant

Pozwala na sprawną zdalną komunikację w zespole i ustalanie niezbednych zmian w projekcie bez instalacji oprogramowania. Wystaczy posiadanie urządzania, z dostępem do Internetu: komputer, laptop, tablet, smartfon.

▶️ Sprawdź cenę dodatku


Oszczędzaj swój czas – porozmawiaj z ekspertami

Połącz się z naszym zespołem ekspertów i dowiedz się, jakie rozszerzenia fusion 360 najlepiej sprawdzą się w Twojej firmie.