Menu

Renderowanie w AutoCAD jeszcze lepsze

Poznaj wtyczkę nXtRender do AutoCAD, która pozwoli ci wykonywać lepsze wizualizacje dla klientów.

nXtRender  – Twórz lepsze Rendery w AutoCAD w przystępnej cenie.

nXtRender to szybki, łatwy w użyciu silnik renderujący dla AutoCAD i AutoCAD Architecture, który umożliwia tworzenie fotorealistycznych, panoramicznych obrazów z plików modeli 3D. nXtRender używa technologii raytracing oraz radiosity i zapewnia najwyższą jakość z obecnie dostępnych zintegrowanych rozwiązań do wizualizacji dla AutoCAD.  xXtRender dostepny jest także dla oprogramowania Autodesk Revit


Mike-Makki-nXtRender-for-AutoCAD


Łatwy w użyciu

Z nXtRender nie trzeba być zawodowym rendererem, aby szybko uzyskać realistyczne efekty. Wybierz materiały i oświetlenie, a następnie naciśnij przycisk Render. nXtRender zapewnia symulację. W przeciwieństwie do innych produktów do renderingu, posiada bardzo niewiele ustawień, które mogą być problematyczne.


by-Nicolae-Vortolomei-nXtRender-for-AutoCAD-900x600


Oparty na fizyce

nXtRender tworzy realistyczne efekty poprzez symulację transportu światła w modelu. Pośrednie oświetlenie, jak również złożone odbicia i załamania mogą być łatwo włączone do symulacji. Wszystkie symulacje światła dziennego na zewnątrz i wewnątrz, oświetlenie HDR  i wiele innych technik są obsługiwane z łatwością, przy minimalnych wymagań konfiguracyjnych.


 Szybki

nXtRender wykorzystuje wydajną, nowoczesną technologię, aby dostarczyć rezultaty tak szybko, jak to możliwe  Wszystkie rdzenie procesora są automatycznie równolegle wykorzystywane. Obrazy są stale poprawione w miarę upływu czasu.


Zawiera takie dodatki jak:

  • Image Editor ze wsparciem dla wielu kanałów oświetleniowych.
  • Editor 3D roślin.
  • Biblioteki modeli (rośliny, materiały, HDRI).
  • Pre-teksturowane wsparcie mesh.
  • Wsparcie dla zestawów tekstur z innych źródeł.

Wypróbuj za darmo

Więcej szczegółów, galeria prac oraz 30-dniowa wersja demonstracyjna dostępne są na stronie producenta.

nXtRender-for-AutoCAD