Menu

RealFlow – Wskazówki od XpertsKategoria: Grafika 3D, Tagi: , , , ,

Przedstawiamy Wam twórców efektów specjalnych w takich produkcjach jak Gra o Tron, Constantine oraz reklam takich wielkich koncernów jak Lipton czy Brita. Ludzi, którzy z programem RealFlow pracowali od początków swojej kariery, oraz znają każde jego narzędzie oraz możliwości.


Wskazówki do pracy w RealFlow

Ci twórcy pomogą Wam z serią prostych i szybkich tricków i wskazówek, które ułatwią proces wdrożenia się w ten plugin.

Porady, które pomogą zarówno przyspieszyć swoja pracę, jak i osiągnąć ładniejsze i bardziej efektowne rezultaty. To wszystko w jednym dokumencie, w którym możemy dowiedzieć się tych rzeczy, jak i obejrzeć prace owych twórców.

Josh Clos, Brandon Young, Daniel Moreno są to nazwiska znane w branży VFX i bardzo cenione. Zapoznajcie się z nimi w artykule naszego producenta Next Limit, który oferuje poza RealFlow, również silnik renderujący Maxwell Render, oraz debiutujący Caronte FX, który pojawi się w naszej ofercie w najbliższej przyszłości.


Jednym z wyżej wymienionych jest Josh Clos z Minneapolis, który rozpoczął swoją karierę w dziedzinie efektów wizualnych w 2010 roku. Pracował dla dużej korporacji o nazwie MAKE przez 6 lat. Tam uczył się od najlepszych artystów oraz zaczął specjalizować się w dziedzinie FX, dynamicznych symulacjach, systemach proceduralnych oraz skryptach. Od samego początku fascynowały go symulacje cieczy, oraz skrypty Python i zawsze używał ich obu. Josh spędził setki godzin ucząc się zachowania cieczy, zwłaszcza w małej skali jak krople, rozbryzgi i kałuże. Bardzo często tworzył swoje własne projekty by uczyć się odtwarzania ich w cyfrowym świecie. Obecnie mieszka w Nowym Yorku i pracuje jako freelancer FX oraz specjalista od 3D robiąc to, co kocha. Jego rada:

„Nie zapomnij o programie Caronte! Jest bardzo wszechstronny i działa na siatce,
a nie tylko na cząsteczkach”


 Game of Thrones Teaser from Josh Clos.

 

Cały artykuł znajdą Państwo pod tym linkiem.

Źródło: RealFlow