Menu

Puzzling Places – gra logiczna VR. Zagrasz w nią?

Puzzling Places - gra logiczna VR

Kategoria: Aktualności, Tagi: ,

Ułóż puzzle, kawałek po kawałku w nowej grze Puzzling Places. Już wkrótce dostępnej w Oculus Quest i PlayStation VR!


Puzzling Places – z projektów RealityCapture

Puzzling Places to gra logiczna VR stworzona za pomocą fotogrametrii RealityCapture, w której gracze układają puzzle, kawałek po kawałku, hiperrealistyczne miniatury z całego świata. Podstawowa koncepcja i rozgrywka są dość proste, co sprawia, że gra jest niezwykle przyjemna dla osób w każdym wieku.


Dostępna gra VR

Gra w której ludzie chcą grać w spokojną i medytacyjną grę VR, alternatywę dla wszystkich strzelanek i horrorów. Każdy wie, jak układać puzzle, dzięki czemu Puzzling Places jest grą, w którą może grać każdy. To także fantastyczny sposób na oglądanie, słuchanie i poznawanie nowych miejsc z całego świata w zabawny i wciągający sposób.


Historia stworzenia gry z projektów RealityCapture

Historia powstania gry jest wynikiem totalnego wypadku, prawdziwego „bugu zamienionego w fabułę”! Jednym z etapów optymalizacji fotogrametrii jest podzielenie dużych skanów fotogrametrycznych na „kawałki” o jednakowej wielkości, aby wspierać optymalizacje renderowania i tak narodziła się koncepcja gry.

Puzzle Game - VRTatev Monastery by Realities.io


Wysokiej jakości eksporty siatek z projektów RealityCapture są dokładnie tym, czego potrzebujemy, aby przekształcić skan w piękną miniaturę, aby układać puzzle w VR. Jeśli masz skan, który Twoim zdaniem może być dobrą zagadką, skontaktuj się z nami pod adresem contact@realities.io. Dziękujemy RealityCapture za stworzenie fantastycznego oprogramowania do przetwarzania


Autorzy: Jakub Baran | PCC Polska