Menu

Program Eagle teraz jako część Fusion 360 Cloud

Fusion 360 Cloud teraz z programem Eagle w subskrypcji

Kategoria: Pomoc techniczna - mechanika, Tagi: , ,

Dobra wiadomość dla wszystkich posiadaczy Fusion 360 Cloud! Od teraz w w ramach subskrypcji można korzystać z dodatkowego programu Eagle. Do czego się przyda? Więcej w artykule.


Fusion 360 Cloud teraz z programem Eagle

Od 7 stycznia w ramach subskrypcji programu Fusion 360 Cloud dodawany jest program Eagle w wersji Premium. Jest to oprogramowanie do wspomagania projektowania obwodów elektronicznych, projektowania płytek drukowanych i układów elektronicznych.

Eagle Premium zapewnia możliwość tworzenia do 999 arkuszy schematów, 16 warstw sygnału lub płaszczyzny na nieograniczonej powierzchni płytki.


Licencja na program EAGLE – Premium została automatycznie dołączona do programu Fusion 360 Cloud i jest dostępna do pobrania z konta Autodesk.

Fusion 360 Cloud teraz z programem Eagle


Eagle PCB (Printed Circuit Board) to aplikacja do projektowania obwodów drukowanych (PCB). Pozwala użytkownikom tworzyć schematy, układać płytki PCB i generować pliki produkcyjne. Jest szeroko stosowany przez hobbystów i profesjonalistów w branży elektronicznej.


Zastanawiasz się, czy program Fusion jest dla Ciebie? Przeczytaj więcej o możliwościach Fusion 360 Cloud. Jeśli okaże się niewystarczające, możesz rozważyć program Inventor. Jak masz więcej pytań, zawsze możesz skontaktować się z naszymi specjalistami CAD.

Autor: Tomasz Jarmuszczak | PCC Polska