Menu

Pobieranie oprogramowania AutodeskKategoria: Autodesk, Tagi:

Choć pobieranie programu to podstawy podstaw, czasami może wydać się zawiłe. A są pewne aspekty, o których należy pamiętać.


Pobieranie oprogramowania Autodesk (Autodesk Account – luty 2019)

Przy zakupie produktu Autodesk powinniśmy zaznaczyć na którego emaila będzie zakładane konto Autodesk. Jeśli już posiadamy konto Autodesk, należy podać emaila przypisanego do tego konta.

Po zakupie otrzymujemy emaila który poinformuje nas o tym, że nasz produkt Autodesk znajduje się na koncie i możemy go pobrać.


Jak pograć program Autodesk

W wyszukiwarkę wpisujemy adres https://accounts.autodesk.com/. Ukaże nam się strona z opcją wyboru „Utwórz konto” lub „Zaloguj”.

Po kliknięciu przycisku „Zaloguj się”  ujawnia się kolejne okno, w które wpisujemy adres emaila, na który założyliśmy konto. Po weryfikacji logowania ukaże nam się interfejs do zarządzania kontem.


Aby pobrać oprogramowanie należy przejść do zakładki w prawym, górnym rogu „Zarządzaj produktami i plikami do pobrania„. Ukaże nam się panel zarządzania licencjami:


Z menu po lewej stronie wybieramy „Produkty i usługi” a następnie: „Wszystkie produkty i usługi„. W tym miejscu pokażą nam się wszystkie programy do których mamy dostęp.


Wybieramy interesujący nas produkt i rozwinie nam się wstążka w której możemy wybrać odpowiednią wersję programu:


W tym miejscu wybieramy odpowiednią wersję programu. Pokażą nam się opcje wyboru i klikamy w „Zainstaluj teraz„. W tym kroku możemy dokładnie zapoznać się z postanowieniami licencyjnymi, które musimy zaakceptować. Wtedy pobiera się asystent instalacji i możemy zacząć instalację naszego oprogramowania:


W ostatnim kroku wybieramy interesującą nas ścieżkę instalacji, z rozwijanego menu wybieramy interesujące nas biblioteki (domyślnie wszystkie), a następnie klikamy „Install”:

 

Po zakończeniu instalacji, możemy śmiało uruchomić nasz program.

 

Źródło: Autodesk