Menu

Piosenkarka zmierzyła się ze swoim mężem na wirtualnej arenie gier używając systemu Xsens

xsens

Kategoria: Grafika 3D, Tagi: , ,

Cardi i Offset wkraczają w świat gier. Sprawdź jak sobie poradzili!


Co ma wspólnego zdobywczyni Grammy i System Xsens do Motion Capture?

28-letnia raperka, aktorka i niesamowita osobowość telewizyjna Cardi B wniosła radość na ekrany dzięki swojemu nowemu miniserialowi o tytule „Cardi Tries”. Premiera 'Cardi Tries’ odbyła się w grudniu 2020 r. na platformie Messenger na Facebooku. Miniserial opowiada o przygodzie i ciekawości, a każdy odcinek przedstawia nowe i niekonwencjonalne aktywności, których nigdy wcześniej nie doświadczyła.

Jednym z takich doświadczeń było stworzenie gry wideo za pomocą  kombinezonu Xsens MVN Animate. Aby odpowiednio przygotować się do tego odcinka, producent Brendan Carter zaprosił aktora Motion Capture. Pozwoliło to zapoznać wszystkich z techniką nagrań w czasie rzeczywistym i przechwytywaniem ruchu. Dzieki tej współpracy Cardi B mogła zmierzyć się ze swoim mężem na wirtualnej arenie gier. Para ma nawet swoje podobizny przesłane do świata gry, a zdobywczyni GRAMMY zapewniła, że jej awatar posiada wszystkie właściwe szczegóły.

Wspólny wniosek był taki, że Xsens był najbardziej odpowiednim rozwiązaniem, łączącym technologię z najwyższej półki opartą na inercyjności  z nieskrępowaną wydajnością, której szukali.

Cały odcinek Cardi Tries można obejrzeć tutaj:


Autor: Jakub Baran | PCC Polska