Menu

Pierwsze kroki w 3ds Max

kamp-3dsMax_pierwsze-kroki-duzy


Pasjonujesz się aranżacją wnętrz lub wizualizacją produktową?
Chcesz nauczyć się korzystać z oprogramowania do modelowania 3D?
Marzysz o własnej firmie projektowej, ale brak Ci odwagi i funduszy aby rozpoczać pracę na własną rękę?PCC Polska edukuje, informuje, wspiera

W PCC Polska dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem. Nasi eksperci pokażą Ci jak korzystać z najnowszych technologii i wersji oprogramowania Autodesk podczas bezpłatnych warsztatów, prezentacji i dni otwartych. Spotkaj się z architektami, inżynierami czy projektantami korzystającymi z tych samych rozwiązań. Korzystaj z doświadczeń innych aby zwiększyć swoją efektywność zawodową.

Skorzystaj z pomocy PCC Polska – największego dostawcy produktów Autodesk w branży Media&Entertainment na terenie Polski, Czech i Słowacji w ciągu ostatnich lat. Ponadto w 2014 roku zostaliśmy docenieni za wybitne osiągnięcia w dziedzinie dostarczania i wdrażania rozwiązań dla branży grafiki, wizualizacji i animacji 3D w Polsce – zaufały nam już setki klientów!

Twój sukces jest naszym priorytetem i chcemy pomóc Ci go osiągnąć – dołącz do naszych klientów, dla których inwestycja w oprogramowanie Autodesk to czysty zysk.

TRZY KROKI DO WŁASNEGO BIZNESU:


1 KROK: SZKOLENIE Z 3DS MAX – POZIOM PIERWSZY 

banner-wtaty3dsmax_mini300x300

Najbliższy termin: 9-10 listopada 2015 (2dni x 6h)
ATC PCC Polska, Wrocław, ul. Kościerzyńska 10

  • Podstawy pracy w środowisku 3ds Max
  • Tworzenie własnych scen 3d, począwszy od modelowania obiektów, przez materiały, oświetlenie, aż po rendering.
  • W zależności od zaawansowania kursantów, pojawią się dodatkowe elementy.
  • Kurs kończy się egzaminem, sprawdzającym zdobytą wiedzę

WIĘCEJ >>


2 KROK: SZKOLENIE Z 3DS MAX – POZIOM DRUGI

foto1

Najbliższy termin: 23 – 24 listopada 2015 (2dni x 6h)
ATC PCC Polska, Wrocław, ul. Kościerzyńska 10

  • Zdobywane zaawansowanych umiejętności: modelowanie złożonych obiektów, tworzenie różnorodnych materiałów i efektów, podstawy pracy z Mental Ray, podstawy animacji.
  • Kurs kończy się egzaminem, sprawdzającym zdobytą wiedzę

WIĘCEJ >>


3 KROK: OGRANICZENIE WYDATKÓW – WYNAJEM 3DS MAX JUŻ OD 133 €/MC

desktopWynajem-300x250-mini

Ogranicz wydatki korzystając z czasowego wynajmu licencji 3ds Max 

3ds Max 2016 Desktop Subscription – wynajem czołowego oprogramowania do modelowania, animacji i renderowania 3D to dskonałe rozwiązanie zarówno dla małych jak i dużych biznesów. Teraz możesz korzystać z narzędzi, na które wcześniej nie było Cię stać, a kosztami oprogramowania na bieżąco obciążać klienta

WIĘCEJ >>


CHCESZ WIĘCEJ??

BAZA WIEDZY
PCC Polska na swoich stronach udostępnia Ci bazę wiedzy zawierającą mnóstwo przydatnych informacji i porad w przystępnej formie newsów, instrukcji krok po kroku czy filmów, także w języku polskim. Materiały te pozwolą Ci w wolnej chwili samodzielnie nauczyć się korzystać z produktów i usług.

ZOBACZ MATERIAŁY >>


POMOC TECHNICZNA
Swoim klientom PCC Polska świadczy usługi zdalnej pomocy technicznej, udzielanej przez specjalistów wsparcia produktowego, dotyczące instalacji i konfiguracji oprogramowania. Możesz dodatkowo rozszerzyć zakres pomocy technicznej dopasowując go do swoich potrzeb i budżetu. Poza wsparciem technicznym oferujemy także możliwość wyszukania i konfiguracji odpowiedniego sprzętu oraz świadczymy usługi doradcze i wdrożeniowe. Wszystko aby zwiększyć Twoją produktywność i zminimalizować czas wdrażania nowych rozwiązań.


SZKOLENIA
PCC Polska jest Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym Autodesk. Zapraszamy na nasze kilkudniowe szkolenia, które umożliwiają bardziej efektywne używanie produktów Autodesk czy ChaosGroup. Dowiedz się więcej o rodzajach szkoleń organizowanych przez PCC Polska wchodząc na stronę poświęconą szkoleniom lub kliknij w button poniżej by przejść bezpośrednio do harmonogramu i sprawdzić najbliższe szkolenia.

ZOBACZ HARMONOGRAM >>


NEWSY I TIPSY
Jeśli chcesz być na bierząco z nowościami, promocjami czy poradami technicznymi zapisz się na subskrypcję biuletynu branżowego. Otrzymasz go raz w miesiącu na adres skrzynki mailowej podany przy rejestracji.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER >>color-on-white-new

 

Zapytanie ofertowe

Skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci przygotują optymalną ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb.


[easy_contact_forms fid=27]


Promocje