Menu

Hellraid od Techland

hellraid-top

Hellraid to kolejna (po Mad Riders i Call of Juarez Gunslinger) produkcja polskiego Techlandu tworzona z myślą o dystrybucji cyfrowej na PC oraz konsolach Xbox 360 i PlayStation 3. Dzięki programom firmy Autodesk, gra będzie jednym z najwyższej jakości tytułów w tym segmencie rynku.Prace nad grą prowadzi kilkunastoosobowy zespół, w którym odpowiednia organizacja pracy, szybkość oraz efektywność działań są kluczowe dla przyszłego sukcesu. Nie bez znaczenia jest także wykorzystanie odpowiednich narzędzi takich jak autorska technologia Chrome Engine oraz oprogramowanie firmy Autodesk.


Screenshot_1


Dzięki zastosowaniu 3ds Max w produkcji obiektów 3D dla gry, elementy te mają najwyższą jakość i zachwycający poziom szczegółowości. Ponadto ich implementacja w grze przebiega niezwykle szybko. „W pracy nie potrzebuję żadnego innego programu do grafiki 3D poza 3ds Max, w którym zaczynając od prostego boxa mogę zrobić praktycznie wszystko – efekt końcowy zależy tylko od mojej wyobraźni, inwencji twórczej oraz kreatywności.” – mówi Robert Walentynowicz, 2D & 3D Graphic Designer w Techlandzie.


3ds_Max_1


Zespół tworzący grę Hellraid wykorzystuje również program MotionBuilder, dzięki któremu animatorzy mogą przetwarzać materiał nagrany podczas sesji motion capture, jak również przygotowywać różnego rodzaju animacje na potrzeby gry – zarówno przeciwników napotykanych przez gracza, jak i ruchów kierowanego bohatera widzianych jego oczami.


MotionBuilder_1


„Ze względu na swoją uniwersalność i intuicyjną obsługę, MotionBuilder bardzo dobrze wpisuje się w potrzeby każdego animatora. Możliwość tworzenia praktycznie każdego rodzaju animacji wraz ze wsparciem dla nagrań z motion capture tylko podkreśla jego zalety.”

Łukasz Muszyńki,

Senior Character Animator, Techlande


3ds_Max_2


Techland jest wiodącym polskim developerem gier na komputery PC i konsole najnowszej generacji oraz wydawcą gier i oprogramowania na terenie Polski. Firma rozwija się nieprzerwanie od 1991 roku, zatrudniając obecnie ponad 200 specjalistów we Wrocławiu, Warszawie i Ostrowie Wielkopolskim. Produkty Techlandu odnoszą komercyjne sukcesy i cieszą się uznaniem graczy oraz recenzentów na całym świecie. Firma jest także właścicielem marki Shortbreak Studios oraz portalu legeo.pl.


Powrót do strony dla producentów gierZapytanie ofertowe

Skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci przygotują optymalną ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb.


    Informujemy, że przetwarzamy Twoje dane zgodnie z RODO i z naszą Polityką prywatności.
    Please prove you are human by selecting the star.    Promocje