Menu

Oficjalne podręczniki szkoleniowe AutodeskKategoria: Aktualności, Tagi:

Autodesk oferuje całą gamę wszechstronnych narzędzi edukacyjnych, które pozwalają zarówno nowicjuszom, jak i doświadczonym użytkownikom dogonić i wyprzedzić konkurencję.


Wszystkie materiały są opracowywane przez ekspertów z Autodesk i pozwalają uzyskać doświadczenie dzięki ćwiczeniom opartym na konkretnych scenariuszach z danej branży. Narzędzia edukacyjne Autodesk można zakupić przez Internet, u autoryzowanego partnera lub w lokalnej księgarni.

Oficjalne podręczniki szkoleniowe Autodesk

Podręczniki dostępne są dla większości produktów Autodesk i opracowane specjalnie do szkoleń prowadzonych w Autoryzowanych Centrach Szkoleniowych, takich jak PCC Polska. Pełną ofertę planowanych szkoleń zobaczyć można na stronie Centrum Szkoleniowego PCC Polska

Podręczniki szkoleniowe są zalecane również jako materiały wykorzystywane podczas przygotowań do egzaminów umożliwiających uzyskanie Certyfikatu Autodesk.


E-booki

Są to wybrane oficjalne podręczniki szkoleniowe Autodesk w wersji do pobrania wraz z plikami ćwiczeń. Można je zamówić nawet za 50% ceny podręczników drukowanych, bez opłat za przesyłkę.


Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat podręczników i materiałów szkoleniowych Autodesk, skontaktuj się z nami:

  • Rozmowa przez czat (prawy dolny róg strony, w tygodniu w godzinach 8:00 – 16:00)
  • Telefon: 71 347 10 41 (w tygodniu w godzinach 8:00 – 16:00)
  • Formularz kontaktowy (po prawej stronie)
  • Mail na adres: pccpolska@pccpolska.pl

Zamów newsletter


Bądź na bieżąco! Zamów nasz biuletyn branżowy – raz w miesiącu prześlemy informacje z branży oraz szczegóły naszych promocji. Bez spamu.  Z możliwością rezygnacji.


[easy_contact_forms fid=13]