Menu

Nowy, szybszy sposób na uzyskanie licencji edukacyjnej Autodesk

Wersja edukacyjna dla nauczycieli i uczniów, studentów

Kategoria: Autodesk, Tagi: ,

Zapowiedź Autodesk Education plan dla nauczycieli i uczniów!


Łatwiejsze korzystanie z oprogramowania Autodesk dla nauczycieli i uczniów!


Dzięki nadciągającej zmianie Autodesk Education plan nauczyciele i uczniowie szybciej i prościej będą mogli korzystać z oprogramowania Autodesk.

W ramach nowego planu uprawniony nauczyciel może otrzymać dostęp do 125 subskrypcji dla pojedynczego użytkownika dla każdego programu Autodesk będącego w Autodesk Education plan.

Studenci natomiast nie będą musieli już indywidualne wnioskować o pojedyncze wersje Edukacyjne i zamiast tego automatycznie otrzymają dostępy do programów w formie zaproszenia od ich nauczyciela.


Ulepszenie to powoduje trzy korzyści:

  • Szybki dostęp – studenci będą mogli używać programów Autodesk w ciągu kilku minut od otrzymania zaproszenia.
  • Łatwość użytkowania – prostszy sposób uzyskania licencji edukacyjnej dzięki ominięciu procesu zatwierdzania dostępu przez Autodesk.
  • Elastyczność – studenci i uczniowie posiadający dostęp do nowej subskrypcji edukacyjnej będą mogli zainstalować program nawet na 3 komputerach, ale w tym samym czasie programy mogą być użytkowane tylko na jednym.

Nauczyciele odpowiedzialni za licencje edukacyjne Autodesk w szkołach powinni upewnić się, czy ich uprawnienia są aktualne. Swój status mogą sprawdzić logując się swoim kontem na stronie: Get Products page


Na poniższym filmie możesz zobaczyć wyglądać będzie ulepszenie:


Autor: Jakub Piwowar | PCC Polska