Menu

Oceń naszą stronę – wygraj upominek!Kategoria: Aktualności, Tagi: , , ,

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nową, zmienioną stronę PCC Polska. Nowy, lekki układ strony pozwala na szybkie i intuicyjne wyszukiwanie informacji.


Nowości

Dla Państwa wygody dodaliśmy szersze opisy, nowe produkty oraz formularze ułatwiające kontakt. W dziale Blog znajdą Państwo informacje o aktualnych wydarzeniach i nowościach, obejmujące produkty z rodziny Autodesk.


W dziale Pomoc prezentujemy zasady korzystania ze wsparcia technicznego, porady techniczne i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz formularz zgłoszenia zapytania technicznego.


Dla osób oczekujących szybkiej informacji uruchomiliśmy funkcję LiveChat (prawy dolny róg strony), dzięki której w każdy dzień roboczy od 8-16 mają Państwo możliwość zadawania pytań naszemu dyżurującemu doradcy.


Wypełniłeś ankietę – zyskasz upominek!

Zależy nam na Państwa ocenie naszej nowej strony, dlatego stworzyliśmy krótką ankietę online, za pomocą której można wyrazić swoją opinię.

Nagrody za ankiety

Przygotowaliśmy specjalne upominki:

  • Pierwsze 10 osób wypełniających ankietę otrzyma kupon rabatowy w wysokości 50% na dowolne oferowane przez nas szkolenie Autodesk. Kupon upoważniać będzie do rabatu na szkolenie (dołączenie do grupy) w zaproponowanym przez nas terminie.
  • 20 kolejnych osób otrzyma kubek z logo PCC Polska,
  • 20 następnych osób otrzyma dodatkowe upominki.

Uwaga: ankieta została zamknięta. Upominki rzeczowe zostały już rozesłane.  Wszystkim respondentom serdecznie dziękujemy za cenne opinie.


Zamów newsletter


Bądź na bieżąco! Zamów nasz biuletyn branżowy – dwa razy w miesiącu prześlemy informacje z branży oraz szczegóły naszych promocji. Bez spamu. Z możliwością rezygnacji.