Menu

MoCap VLOG – nowa seria dla spragnionych wieści ze świata Motion Capture!

mocap vlog na kanale youtube

Kategoria: Motion Capture, Tagi:

Może określenie świat Motion Capture jest nad wyraz użytym pojęciem, ale nie możemy tej serii odebrać miana dostarczania dawek informacji z wykorzystania systemów Motion Capture.


Vlogowa seria zza kulis motion capture

Seria MoCap VLOG to nowa seria tworzona przez na na kanale Youtube, w której będziemy dzielić się z Wami informacjami i doświadczeniami związanymi z używaniem i przygotowywanie sprzętu do Motion Capture jak Xsens, ManusVR czy FaceWare. Pokażemy Wam jak wygląda ta technologia od „środka” oraz jak ją wykorzystać do uzyskania świetnych animacji.

Dodatkowo będziemy także pokazywać Wam nasze konferencje, wyjazdy oraz testy nowości w tej dziedzinie, a wszystko za pomocą materiałów Video z komentarzem. Chcielibyśmy złapać z Wami także interakcję przy tworzeniu takich materiałów więc śledźcie nas uważnie, ponieważ będziemy także udostępniać Wam materiały, które będziecie mogli wykorzystać w Waszych testach.

Kiedy zaczniemy serię MoCap Vlog?

Już teraz! Właśnie wleciał na kanał na Youtube pierwszy odcinek vlog’a, który jest zapowiedzią całej serii oraz podsumowanie konferencji, w której braliśmy udział (mogliście o niej przeczytać w poprzednim temacie z newslettera).

Więc zapraszamy Was do subskrybowania oraz komentowania nowych materiałów, które się pojawiają i mamy nadzieję, że dzięki Wam te tematy będą jeszcze bardziej przyjemne! 😊

https://www.youtube.com/user/pccpolskaKanał PCC Polska

 

Autor: Michał Chmielewicz | PCC Polska