Menu

Mobilna stacja robocza HP ZBook 17 Fury G7 – najlepszy komputer przenośny dla programu Inventor

Czas na nowy komputer do programów CAD 3D? Nie szukaj dalej, bo HP zaprezentował doskonałą mobilną stację roboczą do zadań specjalnych!


Mobilna stacja robocza HP ZBook 17 Fury G7 

Od września 2020 roku dostępna jest najnowsza siódma generacja mobilnych stacji roboczych HP Zbook 17 G7 Fury. Najnowsze mobilne stacje robocze o przekątnej 17” to najsmuklejsze i najwydajniejsze notebooki oferujące najwyższą moc, niezawodność, ale także konfigurowalność, rzadko dostępną w standardowych laptopach. W porównaniu do poprzedniego modelu G6 stacja jest o 29% mniejsza i bazowo lżejsza aż o 440 g!

HP ZBook 17 Fury G7 nowa generacja najlepszy komputer przenośny dla programu Inventor mniejszy i lżejszy komputer

Laptopy wyposażone są w procesory Intel dziesiątej generacji od Intel i5 do i9, oraz Xeon. Szczególnie przydatne w aplikacjach CAD jest wysokie traktowanie procesorów w trybie Turbo Boost nawet do 5.3GHz dla procesora Intel® Core™ i9-10885H.

Pamięć RAM można  rozbudować do 128 GB modułami non-ECC i 64 GB modułami ECC, szybkość transferu danych wynosi 2667 MT/s, do dyspozycji mamy 4 gniazda. Wielkość pamięci RAM ma duże znaczenie w przypadku pracy na dużych zespołach 3D składających się z wielu tysięcy części w programie Autodesk Inventor.

Dyski pozwalają na wykorzystanie do 4TB pamięci SSD na złączu PCIe M.2, oraz 2 TB na tradycyjnym dysku HDD.

Obsługiwane są karty graficzne serii NVidia Quadro RTX500-3000, Quadro T2000, T1000, oraz AMD Radeon pro W5500M i RX5500M, co klasyfikuje te notebooki jako profesjonalne stacje robocze i graficzne przeznaczone do prac 3D.

Ekran 17,3 cala dostępny jest w rozdzielczościach Full HD 1920×1080 i 4K 3840×2160, wykonane w technologii eDP, IPS, HP Dream Color doskonale sprawdza się podczas długotrwałej pracy.

Notebooki Zbook Fury posiadają trzyletnią ograniczona gwarancję, oferta serwisowa zapewnia 3 lata gwarancji na części i robociznę.

 


Certyfikaty Autodesk

Poddawane rygorystycznym testom na spełnienie wymagań certyfikacji oprogramowania i zapewnienie niezrównanej wydajności przez czołowych dostawców oprogramowania, w tym Autodesk.

Stacje dostępne są na naszym sklepie >>>  https://sklep.pccpolska.pl/pl/95-mobilne-stacje-robocze

 

Jeżeli nie znalazłeś konfiguracji dla siebie zapraszamy do kontaktu, skonfigurujemy laptopa do twoich wymagań i potrzeb.

 

Autor: PCC Polska