Menu

Maya Indie


Maya Indie – już dostępna w Polsce

Maya Indie to specjalny program Autodesk, który ma na celu zmniejszenie wydatków na oprogramowanie jakie musi ponieść freelancer, firma jednoosobowa lub mikro przedsiębiorca. Na początku sierpnia 2020 firma Autodesk rozszerzyła program Indie także na rynek polski.  Teraz możesz korzystać z profesjonalnych narzędzi w przystępnej cenie dzięki dostępowi do licencji Autodesk® 3ds Maya® dla niezależnych twórców.Czym jest Maya Indie?

Maya Indie to pełnoprawna wersja komercyjnego oprogramowania Autodesk Maya dostępnego do tej pory na rynku. Zawiera narzędzia do tworzenia animacji i symulacji 3D oraz modelowania i renderowania (wbudowany silnik renderujący Arnold).

Maya Indie dostępna jest tylko w postaci rocznej subskrypcji na jednego użytkownika (single-user). Jej użytkownik musi spełnić określone kryteria aby ją nabyć i wykorzystywać.Dla kogo dedykowany jest program Maya Indie?

 • Dla świeżo upieczonych absolwentów.
 • Dla startupów i osób, które dopiero zaczynają swoją pracę w branży grafiki 3D.
 • Dla hobbystów i artystów 3D.
 • Dla freelancerów, działalności jednoosobowej i mikro firm.
Autodesk Maya Indie

Jakie kryteria należy spełnić aby mieć możliwość zakupu Maya Indie?

 • Licencjobiorca nie może używać licencji w żadnym projekcie, którego wartość przekracza 100 000 USD. Czyli nie można korzystać przy tworzeniu np. assetów do gry, której wartość projektu przekracza powyższą sumę. W takim przypadku wymagana jest komercyjna licencja.
 • Użytkownik licencji Maya Indie nie może również pracować na zlecenie (lub inny rodzaj umowy) dla firmy mającej roczny przychód brutto powyżej 100 000 euro. Będzie to kontrolowane przez Autodesk.
 • Roczny przychód brutto z pracy twórczej nie może przekroczyć 100 000 €.
 • Na użytkownika lub organizację może przypadać tylko jedna subskrypcja licencji Maya Indie.
 • Z oferty mogą skorzystać mieszkańcy następujących krajów: Kanada, Stany Zjednoczone, Meksyk,   Brazylia, Austria, Belgia, Czechy, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, Węgry, Włochy, Holandia, Norwegia, Polska, Portugalia, Rosja, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Wielka Brytania, Australia, Indie, Nowa Zelandia, Singapur, Japonia, Korea, Malezja i Chiny.


Chcesz wiedzieć więcej o Maya Indie?

Zostaw poniżej swoje dane a skontaktujemy się Tobą aby udzielić Ci rzetelnej odpowiedzi:

  Informujemy, że przetwarzamy Twoje dane zgodnie z RODO i z naszą Polityką prywatności.
  Please prove you are human by selecting the key.