Menu

Maya 2017 – nowości i zmiany w pigułce

Długo oczekiwane nowe wydanie Maya 2017 już dostępne w subskrypcji. Zawiera olbrzymią liczbę udogodnień i nowości…


Nowa Maya 2017

Najnowsza wersja oprogramowania Maya, która weszła do sprzedaży pod koniec lipca tego roku, zawiera olbrzymią liczbę udogodnień i nowości. Jest to zdecydowanie najbardziej obszerne wydanie do tej pory. Ulepszenia obejmują m.in. przepływ pracy z narzędzi takich jak Time Editor, który jest wszechstronnym narzędziem do tworzenia i edycji nieliniowej animacji po-klatkowej. Podobnie, nowy system Render Setup upraszcza zarządzanie złożonymi scenami.


Dodatkowo wykonanie wszystkich rodzajów włosów i sierści w XGEN jest łatwiejsze i szybsze za pomocą nowych interaktywnych Groom splajnów, które zawierają zestaw intuicyjnych narzędzi. Natomiast nowa przeglądarka zawartości oraz nowe funkcje obszarów roboczych pozwalają spersonalizować oprogramowanie Maya. Nie przegapcie także nowych funkcji Motion Graphics, w tym 3D Type Tool , narzędzia SVG oraz MASH Procedural Effects Toolkit do tworzenia wszechstronnych animacji motion design.


Zapraszamy do obejrzenia filmu, w którym Trevor Adams -projektant produktu w zespole Maya, daje przegląd tego, co nowego w Maya 2017.


Polecamy także film prezentujący bardziej szczegółowo zagadnienie animacji w nowej Maya 2017.

Więcej nowości już niebawem na naszej stronie o Maya