Menu

Licencja V-Ray Solo czy Premium – która wersja jest dla ciebie?

Licencja V-Ray Solo czy Premium – ktora wersja jest dla ciebie

Kategoria: Pomoc techniczna - grafika 3D i wizualizacje, Tagi: , , , ,

Nie wiesz czym się różnią nowe licencje Solo i Premium dla programów V-Ray i Corona? Rozwiej swoje wątpliwości – przeczytaj ten artykuł!


Licencja V-Ray Solo czy Premium?

Obecnie V-Ray dostępny jest w ramach subskrypcji. Kupując jedną z nich, otrzymujesz dostęp do wszystkich jego integracji, takich jak . Poniżej przedstawiamy różnice między wariantami tego popularnego silnika renderującego.


Licencja V-Ray Solo

Subskrypcja V-Ray dla jednego użytkownika, która oferuje funkcje renderowania 3D, takie jak oświetlenie i cieniowanie. Co istotne, licencja jest stanowiskowa, więc komputer wybrany przy pierwszej instalacji, ma ją przypisaną na stałe. V-Ray Solo jest dobrym rozwiązaniem dla użytkowników wykonujących swoją pracę na 1 komputerze. W przeciwnym wypadku warto rozważyć subskrypcję V-Ray Premium.

Licencja V-Ray Premium

Znana i lubiana subskrypcja pływająca, co oznacza, że można z niej korzystać na kilku stanowiskach naprzemiennie. Dodatkowo zawiera nieobecne w V-Ray Solo funkcje, takie jak opcje materiałów i tekstur, narzędzia do wizualizacji architektonicznej, opcje animacji i wiele innych. W V-Ray Premium jest też więcej możliwości dostosowywania i kontrolowania jakości renderowania.

V-Ray Enterprise

Jest to paczka V-Ray Premium dla 5 stanowisk. Wariant idealny dla studia z wieloma grafikami. Enterprise to zwyczajnie niższy koszt w przeliczeniu na 1 stanowisko.

Licencja V-Ray Solo, V-Ray Premium

Jeżeli masz wątpliwości, który wariant najlepiej Ci się przysłuży – skontaktuj się z nami, a postaramy się odpowiedzieć na wszelkie pytania i rozwiać wątpliwości!