Menu

Konferencja Autodesk DAYS 2021 | Przemysł – Odkryj nowe możliwości

Konferencja Autodesk DAYS 2021 Przemysł

Kategoria: Aktualności, Tagi:

Już niedługo odbędzie się kolejna edycja konferencji Autodesk DAYS. Tegorocznej edycji będzie przyświecał temat przewodni „Przemysł – Odkryj nowe możliwości”. Sprawdź agendę i zarejestruj się!


Konferencja Autodesk DAYS 2021

Zmiana, nowa normalność, praca zdalna, produktywność, innowacyjność… To słowa kluczowe ubiegłego roku. Zmiany zawsze stanowiły nieodłączną część działalności projektowo – produkcyjnej. Połączenie elastyczności z zaawansowanymi technologiami wspomagającymi współpracę może pozwolić firmie bez zakłóceń realizować pomysły i wytwarzać produkty, dzięki którym świat staje się lepszy.

Chcesz zmieniać koncepcje w innowacyjne działania, wymierne korzyści biznesowe oraz przewagę nad konkurencją? Zarejestruj się bezpłatnie jeszcze dziś >>>

Podczas wirtualnej konferencji Autodesk DAYS 2021, która odbędzie się w dniach 3-4 marca 2021 r., dowiesz się jak Twoja organizacja może jeszcze szybciej i lepiej przystosować się do zmian, które wymógł na wielu firmach projektowo – produkcyjnych rok 2020.


2 dni, 4 bloki tematyczne, 20 sesji

Agenda konferencji podzielona jest na 2 dni i 4 bloki tematyczne, a w każdym bloku tematycznym jest kilka sesji, które odbędą się w godzinach 10:00 – 16:00 każdego dnia. Konferencja jest w pełni on-line a rejestracja jest bezpłatna >>>

Podczas konferencji zaprezentowane zostaną wyniki badania  Digitalizacja polskich przedsiębiorstw przemysłowych w pandemii”przeprowadzonego na zlecenie Autodesk, które rzuci światło na to, jak firmy przemysłowe odnalazły się w nowej rzeczywistości. Nie zabraknie również prezentacji klientów z praktycznymi przykładami case study dotyczącymi m.in. wdrożeń i integracji rozwiązań czy zarządzania projektem z wykorzystaniem systemu PLM.

Eksperci branży przemysłowej pokażą, jak przekuć wyzwania i problemy dzisiejszego rynku w innowacje, pozwalające firmie na wyróżnienie się i generowanie zysków. To również doskonała okazja do zapoznania się  z najnowszymi rozwiązanymi dla przemysłu i poznania nowych funkcjonalności oprogramowania i technologii takich jak: Inventor, Fusion 360, Vault, Generative Design czy Additive Manufacturing.

Do kogo skierowane jest wydarzenie?

  • pracowników firm branży przemysłowej
  • działów projektowych, produkcyjnych, rozwoju i sprzedaży
  • osób będących użytkownikami rozwiązań do projektowania
  • managerów odpowiedzialnych za rozwój, sprzedaż i innowacyjność w firmach.

Prelekcja prowadzona przez PCC Polska

Drugiego dnia konferencji, czyli 4 marca 2021, godz. 10:45, wraz z naszym klientem, PIWEK Centrum Obróbki Numerycznej, zapraszamy na prelekcję „Inventor CAM – wdrożenie na 14 maszyn – case study”, podczas której opowiemy o kompleksowym wdrożeniu rozwiązań CAM: jego przebiegu, kosztach i wynikach biznesowych firmy po wdrożeniu.

 


Dlaczego warto wziąć udział w wirtualnej konferencji?

Tematem przewodnim są innowacyjne rozwiązania wspomagające projektowanie i produkcję w dobie aktualnych wyzwań:

✔️ Wdrożenie transformacji cyfrowej oraz płynne wprowadzeni nowych produktów i usług
✔️ Utrzymanie produktywności podczas zdalnej pracy
✔️ Sprawne zarządzanie danymi oraz projektami w chmurze
✔️ Innowacje i technologie w przemyśle maszynowym
✔️ Automatyczne generowanie elementów BIM, dzięki któremu możesz zwiększyć sprzedaż swoich produktów

Poznaj pełną agendę i zarejestruj się >>>