Menu

HP Z220 – Produktem Roku 2013 IT ProfessionalKategoria: Aktualności, Tagi: , ,

HP Z220 został wybrany Produktem Roku 2013 IT Professional w kategorii sprzęt – stacja robocza przez redaktorów miesięcznika „IT Professional”.


Produkt Roku IT Professional to tytuł przyznawany najlepszym rozwiązaniom wykorzystywanym w codziennej praktyce IT.

Wybierano spośród produktów i usług, które poprzez formularz na stronie internetowej zgłosili zarówno Czytelnicy, jak i redakcja „IT Professional”.

Redakcja miesięcznika uwzględniała wszystkie sugestie Czytelników, niezależnie od tego, czy poddawany ocenie produkt był darmowy czy dystrybuowany odpłatnie. W każdej kategorii zwyciężyły po dwa produkty,  jeden w głosowaniu Czytelników, a drugi – redakcji.


HP Z220 – najlepsze rozwiązanie w kategorii Sprzęt / Stacja robocza

Redaktorzy podkreślają, że w przypadku serii HP Z220 tanie rozwiązanie wcale nie musi oznaczać małej wydajności. Klienci mogą wybierać wśród wielu oferowanych procesorów ( z serii Intel Pentium G, wszystkie odmiany Intel Core czy procesory Xeon E3). Do wyboru mamy również  kilka wariantów podstawowych układów graficznym ( Intel HD 2500, 4000 i P4000) czy zewnętrznych, wydajnych kart graficznych AMD FirePro V3900 oraz NVIDIA NVS i NVIDIA Quadro.


HP_Z220_CMT_360_Animatic

Maksymalna ilość obsługiwanej pamięci operacyjnej wynosi 32 GB (zarówno ECC, jak i nECC).  Użytkownicy mogą też doposażyć komputer w dodatkowe 24 GB pamięci cache SSD. Wśród dostępnych dysków znajdują się tradycyjne napędy SATA o standardowej i podwyższonej prędkości obrotowej (10k RPM ) o pojemnościach od 250 GB do 2 TB.

Cała konstrukcja, wraz z czterema zintegrowanymi portami USB 3.0, wydajnym układem graficznym i pamięcią serwerową montowana jest w obudowach minitower lub Small Form Factor. wybór dostarczanych z komputerami systemów operacyjnych też jest satysfakcjonujący:  Windows 7, Windows 8, SUSE Linux Enterprise Desktop oraz HP Linux.

Wszystkie stacje robocze HP Z220 objęte są pełną, trzyletnią gwarancją w miejscu użytkowania sprzętu.


img_hp-z220

Główne zalety HP Z220 to:

  • różnorodność konfiguracji,
  • świetny stosunek jakości do ceny,
  • trzyletnia gwarancja realizowana w miejscu użytkowania sprzętu.

Miesięcznik „IT Professional”

Dostarcza kluczową wiedzę specjalistom z branży IT, zatrudnionym w biznesie lub prowadzącym własne firmy świadczące usługi informatyczne. Magazyn ma charakter ekspercki, a poruszane na jego łamach tematy opisywane są w sposób praktyczny. Autorzy – certyfikowani i doświadczeni specjaliści – koncentrują się na przekazaniu wiedzy niezbędnej w codziennej pracy informatyków, administratorów sieci, administratorów bezpieczeństwa informacji, menedżerów działów i dyrektorów departamentów IT.


Nowe stacje z rodziny HP Z230 – godni następcy wyróżnionej HP Z220

HP Z230 stworzono z myślą o intensywnej pracy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku – procesor nowej generacji i zaawansowane technologie graficzne w nowej, kompaktowej obudowie z zadziwiającymi możliwościami rozbudowy. Jeszcze więcej możliwości i wyższa jakość.

Dowiedź się więcej o HP Z230


Źródło: www.it-professional.pl