Menu

Autodesk Softimage

Autodesk dla branży 3D

Softimage 2015 – ostatnia wersja oprogramowania14 kwietnia 2014 miała premierę wersja 2015 Softimage. Jest ona dostępna tylko dla aktualnych użytkowników z aktywną Subskrypcją Autodesk. Będzie to ostatnie wydanie tego oprogramowania. Producent będzie dostarczał wsparcie techniczne tej wersji aż do 30 kwietnia 2016 roku.


Poprzednia wersja – Autodesk Softimage 2014 – był w sprzedaży jedynie do 28 marca 2014. W tej chwili program ten nie jest już dostępny dla nowych użytkowników.


Co dalej z użytkownikami Softimage?

Autodesk przygotował specjalny, bezpłatny program przejścia z Softimage na jeden ze sztandarowych programów 3D – Maya lub 3ds Max*.
• Od 28.03.2014 są już dostępne w sprzedaży nowe pakiety: 3ds Max with Softimage 2015 oraz Maya with Softimage 2015. Dzięki temu użytkownicy Softimage wersji 2019-2014 mogą odpłatnie upgradować swoją licencję do w/w nowych pakietów.
• Użytkownicy, którzy będą posiadali najnowszą wersję Softimage 2015 będą mogli równolegle używać Maya lub 3ds Max przez okres 2 lat. W tym czasie Autodesk będzie wspierał wycofywany produkt w postaci Service Pack’ów i Hot Fix’ów. Po 30 kwietnia 2016 będzie można używać licencję Softimage w wersji 2015, ale nie będzie już dostępne wsparcie Autodesk dla tego produktu


Prawdziwa gwiazda


Autodesk Softimage jest najdłużej rozwijanym pakietem do grafiki i animacji 3D na świecie.


Przy jego pomocy stworzono cyfrowe dinozaury w Oskarowym „Parku Jurajskim”, efektowne ujęcia w „Titanicu” oraz legiony wojowników w „300”. Dzięki wręcz dekadom rozwoju, Autodesk Softimage jest bezkonkurencyjnym narzędziem służącym do symulacji zjawisk fizycznych, animacji, compositingu oraz renderingu.

Jest prawdopodobnie jedynym programem 3d na rynku, mającym tak wszechstronne możliwości, trzymający zawsze bardzo wyśrubowany poziom.


Autodesk softimage


Nowości


Symulacje i efekty specjalne

 •  CrowdFX: System tworzenia inteligentnego tłumu – rozszerzony o lepszą wydajność i łatwość użytkowania. Artyści mogą teraz łatwiej dostosować zachowanie tłumu i modyfikować predefiniowane animacje.
 •  Bullet Physics dla ICE: Ulepszony system detekcji kolizji.
 •  ICE Enhancements: Kolejne usprawnienia systemu ICE.
Interface użytkownika oraz sposób pracy

 •  API Enhancements: Application Programming Interface teraz oferuje wsparcie dla niestandardowych zdarzeń oraz widgetów UI.
 • High-Quality Viewport: Jeszcze szybszy i bardziej zoptymalizowany sposób działania Viewport obsługujący cienie w wyższej jakości z przeźroczystymi obiektami oraz Ambient Occlusion.
 •  3ds Max Interaction Model: Od teraz Softimage posiada możliwość całkowitej wymienialności kamer, rigów, świateł i ustawień scen z 3ds Max 2013.
 •  Scene and Data Management Enhancements: Możliwość współpracy wielu grafikówi nad jednym projektem.
 •  Ulepszona obsługa FBX: łatwiejsza wymiana danych animacji z innymi aplikacjami, które wspierają format Autodesk FBX (Autodesk Maya 2014, Autodesk 3ds Max 2014, Autodesk MotionBuilder 2014).
 • Python 2.7.3 Upgrade: Softimage 2014 obsługuje teraz język programowania Python 2.7.3. Ta wersja ułatwi przejście na Python 3.
Modeling & Animation

 •  Ulepszenie modelowania i rigowania postaci.
 •  Nowe narzędzia selekcji i modelowania w ulepszonym interfejsie użytkownika.
 •  Camera Sequencer – większa kontrola nad sceną, dzięki nowemu zestawowi narzędzi, który oferuje możliwość łatwych cięć między wieloma kamerami.
 •  Dodatkowe modele oraz sceny dla przyśpieszenia pracy oraz nauki Sofitmage.
Service Packi i dodatki


Skontaktuj się z nami

3ds Max with Softimage 2016 – wymagania sprzętowe i systemowe


 

Software:
Operating system: Microsoft® Windows® 7 (SP1), Windows 8 and Windows 8.1 Professional operating system

Browser:

Autodesk recommends the latest version of the following web browsers for access to online supplemental content:

 • Apple® Safari®
 • Google Chrome™
 • Microsoft® Internet Explorer®
 • Mozilla® Firefox®
 Hardware:
Procesor : 64-bit Intel® or AMD® multi-core processor
Graphic Hardware: Refer to the Recommended Hardware wizard for a detailed list of recommended systems and graphics cards
RAM: 4 GB of RAM (8 GB recommended)
Disk space: 6 GB of free disk space for install
Pointing Device: Three-button mouse


Maya with Softimage 2016 – wymagania sprzętowe i systemowe

Software:
Operating system:

 • Microsoft® Windows® 7 (SP1) and Windows® 8.1 Professional operating system
 • Apple® Mac OS® X 10.9.5 and 10.10.x operating system
 • Red Hat® Enterprise Linux® 6.5 WS operating system
 • CentOS 6.5 Linux operating system

Browser:

Autodesk recommends the latest version of the following web browsers for access to online supplemental content:

 • Apple® Safari® web browser
 • Google Chrome™ web browser
 • Microsoft® Internet Explorer® web browser
 • Mozilla® Firefox® web browser
 Hardware:
Procesor : 64-bit Intel® or AMD® multi-core processor
Graphic Hardware: Refer to the Recommended Hardware wizard for a detailed list of recommended systems and graphics cards
RAM: 4 GB of RAM (8 GB recommended)
Disk space: 4 GB of free disk space for install
Pointing Device: Three-button mouse

 

Skontaktuj się z nami

Dlaczego warto zamówić subskrypcję?


Rekomendujemy zakup subskrypcji do tego oprogramowania. Poniżej prezentujemy atuty takiego rozwiązania.


Zdobądź najnowszą wersję oprogramowania

Gdy w trakcie obowiązywania subskrypcji wydana zostanie nowa wersja oprogramowania, subskrybent otrzyma ją natychmiast. Uzyska on także dostęp do najnowszych dodatków i usprawnień zwiększających funkcjonalność.


Zyskaj dodatkową licencję, by móc pracować także poza biurem

Dzięki dodatkowej licencji Home Use Benefit będzie możliwa praca w dowolnym miejscu. Dodatkowa instalacja i autoryzacja pozwala na korzystanie z oprogramowania w domu i poza biurem.softimage subskrypcja


Korzystaj z nieograniczonej mocy obliczeniowej

Platforma Autodesk 360 to internetowa „chmura”, która znacząco usprawnia pracę dzięki nieograniczonej mocy obliczeniowej. Umożliwia ona pracę z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie.


Zaoszczędź do 70% kosztu ewentualnego uaktualnienia (upgrade)

Zakup subskrypcji może być nawet o 70% tańszy niż późniejszy zakup uaktualnienia (upgrade). Przewidywalne koszty i znajomość terminu odnowienia subskrypcji, sprawiają, że jest ona atrakcyjną formą planowania wydatków związanych z oprogramowaniem Autodesk, pozwalającą na wcześniejsze budżetowanie tych wydatków oraz optymalne rozłożenie inwestycji w czasie.


Nie trać czasu na wdrożenia i instalacje

Po otrzymaniu uaktualnienia (upgrade) subskrybent nadal może używać poprzedniej wersji programu. Nie ma konieczności przerywania prac nad projektem, by wdrożyć lub zainstalować najnowszą wersję.


Dopasuj wersję językową do potrzeb zagranicznych kontrahentów

Zmiana wersji językowej to opcja, która idealnie sprawdza się w przypadku współpracy z klientem zagranicznym. Od teraz wszystkie projekty można przedstawić jako zrealizowane w języku kontrahenta. Zdecydowanie podnosi to poziom konkurencyjności na rynkach międzynarodowych.


Skorzystaj z pomocy i wsparcia profesjonalistów

Subskrybent otrzymuje dostęp do internetowego Centrum Subskrypcyjnego, co zapewnia kompleksową obsługę subskrypcji od jej zarejestrowania, przez instalację po jej odnawianie. W przypadku problemów uzyska pomoc i wsparcie techniczne bezpośrednio od konsultantów firmy Autodesk.


Zdobądź dodatkową wiedzę dzięki szkoleniom e-Learning

Istnieje możliwość samodzielnego uzupełnienia wiedzy z zakresu obsługi i funkcji danego produktu. Szkolenia dostępne są w formie krótkich interaktywnych ćwiczeń i symulacji.


Jak zamówić subskrypcję?

Wystarczy skontaktować się z naszym działem sprzedaży. Konsultanci udzielą wszystkich niezbędnych informacji. Więcej informacji prezentujemy na specjalnej stronie Subskrypcja Autodesk »


Dowiedz się więcej na temat subskrypcji

Softimage 2016 – cena


Cena programu zależy od jego wersji, ilości zamówionych sztuk oraz rabatów, jakie jesteśmy w danym momencie zaoferować. Zachęcamy do kontaktu z nami w tej sprawie.


Nasi konsultanci zaproponują optymalną ofertę cenową. Można się z nami skontaktować na kilka róznych sposobów:

 • Rozmowa przez czat (prawy dolny róg strony, w tygodniu w godzinach 8:00 – 16:00)
 • Telefon: 71 347 10 41 (w tygodniu w godzinach 8:00 – 16:00)
 • Formularz kontaktowy (po prawej stronie)
 • Mail na adres: pccpolska@pccpolska.pl


Dlaczego warto?

W ciągu ponad 10 lat obecności na rynku współpracowaliśmy już z ponad dwoma tysiącami klientów. Jako Autodesk Gold Partner jesteśmy w stanie zaoferować Państwu atrakcyjną i konkurencyjną ofertę.


Skontaktuj się z nami


Zapytanie ofertowe

Skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci przygotują optymalną ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb.


  Informujemy, że przetwarzamy Twoje dane zgodnie z RODO i z naszą Polityką prywatności.
  Please prove you are human by selecting the house.  Promocje

  Autodesk Softimage, 5.0 out of 5 based on 1 rating